Hnedý výtok v 21. týždni

25. sep 2023

Ahojte dievčata ...prosím okolo 18:30 som cikala a na papiei som mala hnede ...povedala som si ze sa mi to asi zda ...ale pred chvilou som bola močiť znova a na papieri hnede...je to normalne hnedy vytok?? Alebo čo to je ?? Sex som nemala uz asi tri tyzdne tak stoho to nebude...neviem ci do zajtra zaspim a utekam k dr 😔😔

marhulka13
25. sep 2023

Ja by som išla pre istotu na pohotovosť

ivkav5
25. sep 2023

Ahooj, ak chceš mať istotu tak choď hneď na pohotovosť. Ja som tak bola pred týždňom v pondelok, som len 6tt a začala som špiniť hnedé tiež, utekala som, prezreli ma a pichli injekciu proti krvácaniu. Potom mi moja dr. dala lieky, ale odvtedy aj tak špiním veľmi jemne síce, ale špiním. Môže to byť úplne bežné. Hlavne zachovaj pokoj a vyhľadaj gynekologickú pohotovosť🙏 držím palce, potom daj vedieť ako si dopadla…

lucia7933
25. sep 2023

nechcem strasit, nic to nemusi znamenat ale tiez by som isla radsej na pohotovost... a po mojich skusenostiach uz duplom... u mna 2 tehotenstva zatial...pri kazdom som spinila a ani jedno nedoplado dobre :( a to pritom som aj volala s mojou gyn. pri druhom tehotenstve v 5tt ze spinim ci to je ok...hovorila ano...ale nebolo :( zial..

ivkav5
25. sep 2023

@lucia7933 to mi je veľmi ľúto :( obe tehotenstvá boli takto v začiatkoch? Ja tiež špinim, ale beriem duphaston a ascorutin a verím, že to nebude nič zlé, že len budem jedna z tých, čo špinili pomaly celý prvý trimester🙏

barbora0308
25. sep 2023

@lucia7933 u mna tiez 😏 I ked druhe napriek vsetkym tazkostiam dotiahnute do uspesneho "skoro" konca (rodila som v 36tt) 🤗

lucia7933
25. sep 2023

@ivkav5 jedno skoncilo v 8tt druhe v 6-7tt...ale zrejme kvoli hematologickej pricine ktora sa potom zistila, cize dalsie tehotentstvo mam nastavenu liecbu,tak uvidime snad uz konecne vyjde

lucia7933
25. sep 2023

@barbora0308 a pri tom prvom sa zistila pricina? preco nedopadlo dobre?

ivkav5
25. sep 2023

@lucia7933 veeľmi ti držím palce 🙏 verím, že vám to dobre dopadne... ja sa tiež trocha obávam, keďže od začiatku špiním, ale tak snáď to bude oki…kedy sa inak prosím robia takéto vyšetrenia na hematológii? Ja idem v stredu na tie prvé krvné testy ku gynekologičke..

lucia7933
25. sep 2023

@ivkav5 az po potratoch, mali by sa az po troch...mna dr. poslala uz po dvoch (nastatie)

lucia7933
25. sep 2023

@ivkav5 a dakujem krasne ♥ aj tebe drzim palce nech vsetko dopadne dobre, a verim ze ano 🙏

ivkav5
25. sep 2023

@lucia7933 fakt? Čiže inak sa na hematológiu ani neposiela? To som nevedela, keďže aj sestra bola ale tá má poruchu zrážanlivosti krvi a susedka tiež spomínala, že ide na hematológiu (je tehotná ale samozrejme nepoznám ich situáciu)…ďakujeem za objasnenie… a ďakujem aj ja❤️

rebcav
25. sep 2023

špinenie v 21 tt nie je začiatok tehotenstva a teda je to určite niečo iné ako keď kočky špinia v 6tt... ja som obe tehotenstvá špinila do 13 tt, mne vždy dr. povedal že hnedá krv je stará krv, nemáš obdobie menštruácie? TO môže byť dôvod...Hlavne držím palce, určite to bude ok....

mima172
25. sep 2023

Skoč radšej na pohotovosť, budeš kľudnejšia a možno ti niečo pichnú 🙂
U mňa hnedé špinenie 2x znamenalo to najhoršie a 1x nič, len nejaká prasknutá cievka.

barbora0308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora0308
26. sep 2023

@lucia7933 prve tehotenstvo hematom, ale aj napriek vstrebaniu sa v 16tt spustil porod, tak uz ani lekari nevedeli, co sa presne stalo. Druhe tehotenstvo spinenie na zaciatku tehotenstva, mala som prisny kludovy rezim. Napriek tomu som sa v 21tt zacala otvarat, cele tehotenstvo som prelezela v nemocnici. Ziadna konkreta pricina sa nikde nezistila, pravdepodobne mam slabu maternicu. Uz to ale neriesim, dalsie dieta neplanujeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre