Hnedý výtok v 19. týždni

2. apr 2024

Ahojte dievčatá. Máte niektorá hnedý výtok? prvy krat som to mala tak v 14tt, bola som na pohotovosti a bolo vsetko v poriadku. Potom som to mala znova ponejakom tyzdni , vtedy mi spravila doktorka ster, ktorý bol negatívny, krčok zavretý , bábo v poriadku. Teraz sa mi to zase vrátilo, neviem čo s tým. Je to pár kvapiek na intimke a ked sa utriem tak to tiez vidim, je to bledučko hnedej farby, krv v tom nevidim. Mám je opäť zavolať aj ked je vsetko ok podla vysledkov a nemam ziadne bolesti? momentalne som v 19tt (18+2) .Ďakujem vopred , prajem pekný deň

sejbipi
2. apr 2024

Ja by som aspoň zavolala, že sa to stalo zas.

autor
2. apr 2024

Zatiaľ mi nedvíhajú.. neviem sa ani na nete dopátrať, kvoli čomu toto mám

domcavesel
2. apr 2024

Ja by som tiež isto volala

lienka9898
2. apr 2024

Ja som to tiez tak mala, aj sa mi to opakovalo asi 4-5x a potom to preslo, vzdy som sla na pohotovost alebo k dr a nikdy mi nic nenasli😁 ako to prislo tak aj odislo, uz som aj porodila a vsetko je ok

autor
2. apr 2024

@lienka9898 a príčinu ste sa teda nikdy nedozvedela? lebo ani moja dr. netuší. všetko mám v uplnej norme, mám za sebou 2. skríning, aj genetika, výter, všetko je v ok. Krčok uzavretý, bábo ideálnej velkosti, nemam ziadne bolesti. Dufam ze to nebude nic vazne, doktorke sa nie a nie dovolať a ani nevolá naspäť..

lienka9898
2. apr 2024

Nie nikdy nic mi nezistili, iba ze je mozno velmi prekrveny krcok a to sa stava v tehotenstve ze zakrvaca, ale ako som vstupila do 3. Trimestra tak to preslo, uz som si pripadala hlupo ze pomaly kazdy tyzden som na pohotovosti 🥲 chapem, ze sa bojite aj ja som sa ale našťastie to nic nebolo, ale nebolo mi vsetko jedno vtedy

autor
3. apr 2024

@lienka9898 no dnes ráno som tiež našla hnedu kvapku ako som prišla do práce... a to je uz 3. deň, že sa to deje

autor
3. apr 2024

pred tym som to mala tak 1x za a dost a teraz uz dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre