Hnedý výtok v 16. týždni

31. okt 2023

Ahojte, som v 16tt a mám slabulinko hnedý výtok už druhý deň. Letieť na pohotovosť? Nechcem vyzerať ako žena ktorá kvôli každej hlúposti letí na pohotovost, ale naplasilo ma to. Stretol sa s tým uz niekto prosím?

alexandraas
31. okt 2023

Ja som bola dva vikendy za sebou na pohotovosti..lekar ma privital so slovami,ved vy ste tu boli minuly tyzden😀a co.. pre tvoj pokoj a lepsi pocit ze je vsetko ok,by som isla...mozno ti nasadia lieky,skontroluju babo..vobec by ma nezaujimalo,co povie doktor alebo ako budem vyzerat,od toho tam predsa su 🙂

vev12345
31. okt 2023

Ahoj, ja som mala slabulinko červený výtok (neskôr tiež hnedý) v 13 týždni a išla som normálne na pohovosť, keďže to bolo cez víkend. Vôbec nikto na mňa čudne nepozeral, vyšetrili ma, skontrolovali bábo a ja som s kľudným svedomím, že je všetko v poriadku odchádzala domov. A keby aj mali nejaké blbé reči, môže ti to byť úplne jedno 🙂 ak máš pochybnosti, tak choď. A daj vedieť, ako si dopadla. Držím palce, verím, že všetko bude v poriadku 🙂

rybkoava
31. okt 2023

Ja som bola vo 4 týždni, ešte som len zistila že som tehotná a už som špinila. Podľa reakcie doktora mi to prišlo, že tam chodia bežne tehotné s týmto problémom pozrel ma, potvrdil tehotenstvo a dal duphaston. Ukľudnil má, že je to v poriadku. Všetko mi vysvetlil, že sa to stáva a na druhý deň som išla ku svojej. Ani len náznak blbeho komentáru. Radšej ísť zbytočne, ako ísť neskoro.

ivkav5
31. okt 2023

Nemala si ho náhodou po styku? Mala som to tiež takto, ale hneď na začiatku v 6tt a hneď mi nasadili lieky…som 12tt a beriem ich doteraz🙂

autor
31. okt 2023

@ivkav5 nie nebolo to po styku, sex sme nemali od začiatku tehu

selena_luna
31. okt 2023

Chod k dr. Moze to byt hematom, moze to byt nieco ine. Radsej 300x zbytocne ist ako raz prist neskoro. Neboj sa ist na pohotovost sa dat skontrolovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre