Hnedý výtok v 14. týždni

monika8634
2. okt 2020

Ahojte babenky. Máte niektorá skúsenosť s hnedým výtokom v tehotenstve? Som v 14.tyzdni a od 7. týždňa ma trápi hnedý výtok. Uz som dva razy letela so strachom k doktorovi, pozrel ma a povedal že dieťa aj maternica že je v poriadku. Beriem Ascorutin a Utrogestan. Pár dni hnedý výtok zmizol a zas sa objavil. Bude ma trápiť až do pôrodu? 🙂

malicka_mysicka
2. okt 2020

@monika8634 ja som krvacala vela a hneda krv nie je aktualne krvacanie, je to stara krv, ktora sa ti vylucuje. Peklo je jasna cervena. Mozno si mala nejake male hematomiky. Neboj, prejde to. Drzim palceky.

floren
2. okt 2020

Áno praskali mi cievky. Musela som ležať a brať ascorutin, malý má desať mesiacov. V 18 tt som už bola OK a šla som aj do prace

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kendova_anna
2. okt 2020

@monika8634 pokial je to hnedy vytok, tak to nie je nic vazne. A ked ti aj doktor povedal, ze vsetko je v poriadku tak sa hlavne nestresuj!

nikaeli
2. okt 2020

ak ti lekár povedal, že je to ok, tak mu ver.. každá z nás ti dá inú skúsenosť.. u mňa to bolo raz mimomaternicové, raz potrat a raz hematóm (krvácala som do 23tt a dnes má drobec 2,5 roka 💕 )

rarara88
2. okt 2020

Ja som asi od 6tt mala hnedý výtok, veľmi som sa bála, lebo som už bola po jednom MA.. v nemocnici sa názory na hnedý výtok rôzneli, kým mi niektorí doktori hovorili, že je to normálne a že niektoré to majú aj celých 9 mesiacov, iný ma nechcel pustiť domov kým som ho mala.. nasadili mi utrogestan 200mg denne, lenže mne povedal jeden lekár, že si mám dávať 400mg denne.. odkedy som si začala dávať 400mg denne hnedý výtok v momente zmizol 🙂 tak sa na to skús spýtať svojej doktorky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre