Hnedý výtok v 11. týždni

stanka90
12. sep 2022

Ahojte som v 11 tyzdny a dneska večer som si našla po malej toalete na papieri hnedy vytok ale len keď som sa umrela potom už nič ani cez deň neviete čo ro môže byť nemám ani žiadne bolesti ani noc také zajtra budem volať dr . Co mi povie ale len do vtedy aby som bola kľudná je to síce moje 2 tehotenstvo no pri prvom som toto nemala preto sa bojím co to je

petronellla87
12. sep 2022

@stanka90 ja som mala take v prvom trimestri nejak 5 dni po sebe vzdy rano ked po malej... Vraj sa vtedy vytvara placenta a to moze troska krvacat takou tmavou krvou

zobaka
12. sep 2022

na to pozor, treba brat Duphaston, vacsinou je to sposobene nizkou hladinou progesteronu, ktory vyzivuje dieta do 12-16 tt, mne dr. pri spineni hned nasadila a preslo to

stanka90
autor
12. sep 2022

@zobaka mne sa to až dnes večer objavilo zajtra ráno volám dr . A uvidím ako bude ďalej

zobaka
12. sep 2022

@stanka90 urcite volaj

stanka90
autor
12. sep 2022

@petronellla87 a dal vám niečo dr na to... lebo ja som to špinenie bolo upne slabucke a keď som išla ešte potom nemasla som si už nič

lienka.7
12. sep 2022

@stanka90 ja by som sla do nemocnice, aby ma pozreli... inak hnedý je myslím ok, horšia je červená krv. Ja som brala ascorutin. Ale aj tak by som sla...

stanka90
autor
12. sep 2022

@lienka.7 žiaľ nedá sa mi ísť do nemocnice lebo som momentálne sama doma s 2rocnou malou a muz je na nočnej na 12stke a nemá sa ako dostat

lienka.7
12. sep 2022

@stanka90
Nikto ti nevie postrazit malu? Suseda? Mamina? Sestra?
ja som to mala 1x po sexe 🙈 este v 5tt, to som krvacala, ale ze mi len praskla nejaká cievka. Tehu mi ale potvrdili. Potom sa mi opakovalo špinenie, ale myslím iba v 1.trimestri. ze vraj je to tam prekrvenie a moze sa stat. Odporučili mi brat ascorutin. Vtedy mi lekárka povedala ze akonáhle by bola červená krv, treba ísť a nečakat. Hlavne klud a pokoj bez stresu...Drzim ti palce✊🍀

stanka90
autor
12. sep 2022

@lienka.7 no sme novo dosahovaní také nie nijaký sused mama ta je mimo Slovenská a sestra býva dosť ďaleko a ma tiež male dieta ... takže musí vydržať do zajtra

lienka.7
12. sep 2022

@stanka90 aha... tak len potom odpocivaj

radanna11
13. sep 2022

Mala som to najskôr v 7tt a potom ešte v 13tt.
Užívala som od toho 7 duphaston 3krat deň až do 17tt a oba razy som bola na pohotovosti, pichali mi oba razy aj injekciu proti krvácaniu a ešte mi k duphastonu pripísali aj ascorutin.
Držím moc silno palce aby to bolo okej určite chod k dr.

stanka90
autor
13. sep 2022

@radanna11 volala som doktorovi a povedal ze keď to bolo len raz a úplne slabé tak s tím sa nedá nič robiť podľa všetkého mi iba pekla išla zilka tak uvidím dneska večer len mi povedal ze nemám u malu dvíhať keďže ma 12 kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre