Hnedý výtok po KET

pramen32
6. sep 2020

Ahojte, máte prosim niektorá podobnú skúsenosť ? Som po úspešnom KET. Poslednú menštruáciu som mala 21.7. Mala by som byt teraz 6tt.
V piatok na kontrole mi lekarka povedala že malé sa nevyvíja tak ako by malo. Gestacny vak 10,4 mm a žltok 4,25 a naznačený embryonálnych plod. Doktorka povedala že je to 50 na 50. Od piatku mam hnedo čierne husté spinenie. Niekedy menej ale niekedy veľa a husté.
Okrem toho aj predmenštruačné bolesti. Lekarka povedala že hnedé spinenie nič neznamena, ale ja nemam ten pocit. V pondelok mam ist na odber hcg a buduci piatok na kontrolu. Prestali mi aj nevoľnosti len ma prsia bolia. Beriem fraxiparin, prolutex, progesteron, estroferm. Pripravujem sa na najhoršie. Mali ste niektorá podobnú skúsenosť, ale dopadlo to dobre ? Ďakujem za každú skúsenosť...

cookie29
6. sep 2020

Mysli pozitívne. Hnedé špinenie môže byt. Pokračuj v liekoch. A ešte je zavčasu, niekedy po KET do dlhšie trvá. A mne kedysi gygy povedala že v tomto obdobi záleží na hodinách. Jeden deň nič nevidno a na druhý veselo bije srdiečko. Nechcem Ti dávať falošné nádeje, mama za sebou MÁ aj anembryomolu, ale aj drobca a splnila som vždy. Držím palčeky 🍀🍀🍀

evamea
6. sep 2020

V 6tt u mňa bolo vidno len gestačný vak a malú bodku. Nebola šanca, aby mi niekto povedal, či sa niečo vyvíja/nevyvíja dobre. To, že všetko je tak ako má som vedela až v 8tt, keď zachytila akciu srdca. Od 6tt do 30tt som buď špinila, krvácala alebo bola v nemocnici kvôli iným problémom. Dopadlo to dobre. Držím palce.

pramen32
autor
6. sep 2020

@evamea a rátam to dobre že som v 6 tt však ? 21.6 posledná menstruacia. Bola som v taktom šoku naposledy že si ani nepamätám presne ktorý týždeň mi povedala.
Ďakujem moc Ta podporu...

evamea
6. sep 2020

@pramen32 Isto to bolo 21.6.? Lebo to by znamenalo, že už si v 12tt.

cinderella89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pramen32
autor
6. sep 2020

@cinderella89 ďakujem moc za podporu

pramen32
autor
6. sep 2020

@evamea ach som sa pomýlila 21.7

gubka123456852
10. sep 2020

@pramen32 ahoj nechcem strašiť ale mala som presne to iste 😥 minuli rok v novembri. Začalo to jemným spinenim a potom som začala krvácať. Ber to takto nechcem to nijak uľahčovať ale, keď to nemá šancu na prežitie to babo tak proste odíde. Viem že to boli, úplne chápem ale už je to raz tak. Noooo aaa teraz som už v 20tt. A všetko ok. Prajem ti veľa síl a zdravia.

pramen32
autor
12. sep 2020

@gubka123456852 ďakujem áno mala si pravdu. Dieťatko sa prestalo vyvíjať. Mam trocha strach či sa to opäť podarí. Mam 39 rokov partner 42... už nie sme najmladší...

gubka123456852
13. sep 2020

@pramen32 neboj určite to o pól roka skúste znova. Ako vraví moja babka 🙂 budeš pohnojena 🙂🙂 tak to pôjde ľahko 🙂😏 prajem veľa zdravia a šťastia v bábätku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre