Hnedé špinenie v 9. týždni

pipi1983
19. feb 2024

Ahojte. Dnes mi začal 9tt, ráno som mala hnedé špinenie, utekali sme ku gynekologicke. Povedala mi,že bábätko tam je ,ale ze nenarastlo od kontroly, ktorá bola 9.2. Dala mi Utrogestan na vkladanie 2 ráno, 2 večer. Sme s priateľom maximálne vyplaseni. Ani ci ci bábätku bije srdce sa mi nevyjadrila. Podobná skúsenost u niektorej ? Ďakujem

anjelicek26
19. feb 2024

Za desat dni veru malo narast, skoda, ze ti nepovedala viacej :( Drzim palce, nech to dobre dopadne.

patusss
19. feb 2024
sofia1979
19. feb 2024

@pipi1983 držím silno palce

domka222
19. feb 2024

Ak nenarastlo a začala si špiniť, tak niečo nie je ok. U mňa pri kontrole žiadny nárast, bez akcie,spustilo sa špinenie a bol to MA

arexka
19. feb 2024

Podstatne je či bilo srdiečko ale asi ano ked vam dali lieky na udržanie....mne prve čo doktor povedal na ultrazvuku tak bolo či bije srdce tiež som mala MA a to nezabudnem mi vravel že skutočne tehotna ste ostal ticho ja som to babo videla on tiež ale vravi ale bohužiaľ akcia srdiečka nieje 😔 zrutil sa mi svet vtedy ...ale teraz som v 28tt a čakáme zdraveho chlapčeka 🙂 za ktoreho stále ďakujem bohu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre