Hnedé špinenie a kľudový režim

16. júl 2024

Ahojte chcem sa informovať či to mala niektorá z vás rovnako ako ja, od 7tt mávam hnedý výtok bola som s tým 2x na pohotovosti vždy mi povedia že je to normálne lenže niekedy nemám aj 3 dni nič a potom trosku len posledné dni mám toho oveľa viac a neviem či je to normálne, alebo sa ist dať pozriet… nasadili mi progestranelle a dávam si ascotutin ale nezaberá to dako, už som v 11tt

Je tu niektorá taká čo mala takéto výtoky celé tehotenstvo a bolo všetko ok?

veklipo
16. júl 2024

Ja až s prestávkami do 5.mesiaca. Všetko dobre dopadlo.

tini27
16. júl 2024

Ahoj, ja som na tom rovnako. Tiež mám progesterón, ascorutin som brala, teraz už tretí deň neberiem a vlastne bezo zmeny… švagriná je gyn., povedala mi, že proste leb kľud- keď to má byť dobré, tak bude, keď nie, ani svätená voda nepomôže… a ono to v podstate je naozaj tak, takže verím, že bude všetko ako má byť. Držín palce

autor
16. júl 2024

@tini27 ja som zistila že keď som chodila ešte do prace tak toho bolo viac, asi preto že som sa namahala a takisto keď som ešte chodila cvicit na zaciatku teraz už nechodim, takze asi ozaj treba riadny kľud len niekedy sa to nedá 😔

tini27
16. júl 2024

Ja som sa na to presne pýtala, mám 2 malé deti, tak len kľud sa nedá…. Povedali mi, že tak s mierou- proste nie vysokohorská turistika, ale že netreba sa ani nehnúť… je to niekedy náročné nepanikáriť a tak, tiež mám lepšie aj horšie dni…

revikat
16. júl 2024

Nedali ti Dicynone? Mne ho pri špinení v 11.tt predpísal dr., pôsobí proti krvácaniu. Niekedy to môže byť len prasknutá cievka, ale môže to byť aj hematóm. Mohla by si sa svojho dr. na ten liek opýtať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre