Hnačka v tehotenstve

13. okt 2022

Ahojte, som v 31tt a z ničoho nič som naraz dostala strašnú hnačku. Ani ma nebolelo brucho ani nič, len som kráčala po izbe a zrazu akoby mi povolili zvierače a rýchlo som utekala na wcko. Mala som aj na nohavičkách. Viem nechutná téma. Ale je to normálne takto z ničoho nič? Bez nejakej bolesti? Mam pocit ze zo mňa vyšlo všetko čo som za posledný týždeň zjedla pri tom množstve. Bojím sa ci nemôže ísť o nejaký začiatok pôrodu alebo niečo. V pondelok som bola na kontrolu a všetko bolo ôk aj krčok. Prosím povedzte ze to je v poriadku a nič sa nedeje lebo ma to fakt veľmi vystrašilo. Toto sa mi nikdy ešte nestalo. A ospravedlňujem sa za tému...

viestta
13. okt 2022

Také som mala, síce ni v tehotenstve. Proste to bolo rycejsie ako ja. Daj si pre istotu diétu, probiotika a veľa tekutín.

autor
13. okt 2022

@viestta mam skoro stále takú dietnejsiu stravu, rožky, ryža a tak

marianarem
13. okt 2022

Mna v tehotenstve obcas takto prehnalo, ale nebol to ziadny problem, iba jeden z mnohych povabov tehotenstva.

nikpa
13. okt 2022

Ja som mala pri oboch tehu takéto srajdy. Celé mesiace som brala živočíšne uhlie a probiotiká.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre