Hnačka v 35. týždni

rebeka243
11. nov 2020

Ahojte baby. Som v 35. týždni a už druhý deň má chytí príšerna hnačka. Bolia ma už príšerne kríže, chrbát a sem tam aj pod bruškom ako deň pred MS.A vôbec nič sa mi nechce, len by som spala.. Kamoška to mala tiež tak a Dr jej povedala ze je to predzvesť pôrodu. No ona to takto mala v 36. týždni. Môžem to mat ja v 35.? Alebo ešte skoro stresujem, namyslam si. Mala ste to niektorá takto? Ďakujem 😊

katarina9593
11. nov 2020

@rebeka243 ahojky ja som sice nemala hnačky len som sa v 35tt začala otvárať a chytili má bolesti myslela som že už budem rodiť nechali ma tam dali mi infúziu na zastavenie a nakoniec som mala ľadvinovú koliku.. a potom v 38tt som išla na poradňu (2tyzdne pred pôrodom)a nič bola strašná ... vracala som migrény katastrofálne ale to som mávala aj pred tym takže som nerátala s tým že by sa už mohlo niečo diať a v tej deň primár povedal či mám veci že už som na 6cm otvorená 😂🤦a v tej večer som porodila 🙂😀telo sa pripravuje ...ale nemusí to ešte byť 😉 každopádne držím palce ✌️😉💪

boomerzena69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pukanec123
12. nov 2020

@rebeka243 ahoj, ja som presne toto čo popisuješ mala v prvom tehotenstve v 34tt, to som už bola na 2cm otvorená, tak má prijali do nemocnice kde má ešte nechali 2 týždne na udržiavaní, ale žiaľ uz sa to nedalo zastaviť tak som rodila. Čiže za mna to boli jasne príznaky prichádzajúceho pôrodu, pre istotu by som sa dala skontrolovať, 35tt je síce uz v pohode, ale aj tak je to skôr. Naša mala je úplne zdravucka, ale pobudli sme si v nemocnici 3 týždne. Drzim palce

rebeka243
autor
15. nov 2020

@pukanec123 bola som na poradni v piatok, a Dr povedal ze je všetko v poriadku. Neotváram sa, a ze tie hnačky môžu byť prípravou na pôrod alebo len ťažkosti s trávením. Tak som sa ukludnila. Ale myslím si ze porodim skôr, lebo tie bolesti krížov a panvy sa stále stupnuju a zhoršujú

jullietka
15. nov 2020

@rebeka243 ja som mala tiez hnacky,aj bolesti krizov a panvy ze totalne bolestive,ani chodit som nemohla nic a porodila som 2 dni pred terminom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre