Hnačka v 28. týždni

miskamichalka
27. jún 2020

Ahojte baby. Uz treti den ma trapi riedka stolica. Prvy den som bola na wecko 3x, druhy den tiez a dnes len raz. Ide o to, ze ak by to bolo nieco vazne, myslim, zeby som na wecko sla castejsie vsak? Ako na potvoru moj gynekolog ma dovolenku, aj moja vseob.lekarka. v lekarni mi dali cierne uhlie a hylak probiotika. Mate s tym niektora skusenos? Nie som si vedoma toho, zeby som zjedla nieco pokazene, skor letny mix ako ovocie, melon lonady s ovocim, zmrka. Zjavne som to poriadne mixla a teraz je z toho problem, alebo hormony? Ine tazkosti ako teplota, bolest brucha, krce si zvracanie nemam, len tak riedka stolica. Samozrejme pijem vela vody a snazim sa aj dietovat. Vdaka za rady a odpovede 🙂

metuzalem
27. jún 2020

Tiez ma minuly tyzden toto potrapilo a neviem vobec z coho...az 5 dni to trvalo, co sa mi nestáva.. skus teraz vysadit mliecne veci a menej vlakniny, pi vela vody, prejde to.

sunny8
27. jún 2020

Ja som skončila na infekčnom 😞

miskamichalka
autor
27. jún 2020

@sunny8 ach to.ma mrzi. Ja som na infekcne az nevidim, ked dnes som vola na wecko len raz. Hadam sa mi to uz upravuje, ale ak sa to.neupravi v pondelok zajdem k lekarke, hadam uz budem.robit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre