Hnačka a bolesti brucha v 36. týždni

30. sep 2022

Ahojte, prosim o radu...mam od polnoci bolesti brucha, take skor ako na hnacku, od prs az dole, tvrdne mi brucho, bola som aj na velkej, nebola to ale ,, echt" hnacka....ospravedlnujem sa za nechutnu spravu mozno...vecer som jedla trochu cokolady a pila caj z malinika....inak nic take nebezne...otazka len znie, ci niektorej takto zacal porod, bolesti menstruacne to nie su...

antonka
30. sep 2022

Začal mi presne takto pôrod v 35.tt

autor
30. sep 2022

@antonka dakujem Vam za odpoved, smiem sa spytat ako to potom pokracovalo....nie som zbalena do porodnice :D idem preistotu nato...

sarita510
30. sep 2022

aj mne takto zacinal porod hnacka od rana a o 7 vecer som sla uz s kontrakciami

antonka
30. sep 2022

No popri tých hnackach mi odtiekla voda, kontrakcie začali až o dve tri hodiny neskôr. Teraz som tehotná tretí krát a do pôrodnice pôjdem naozaj až keď budú kontrakcie vo väčšej frekvencii (tých 7-5min) prelezala som tam 12 hodín sama, na psychiku mi to moc nepomohlo, manžel mohol prísť až keď som bola otvorená.
Ak nemáte iné ťažkosti, voda ešte neodtiekla tak len buďte v pohotovosti a určite sa zbaľte :D

autor
30. sep 2022

@sarita510
@antonka baby dakujem....zatial bola len jedna ta hnacka...brucho ma pobolieva cele...a je jak skala...zobudila som sa asi 4x na tie bolesti...len naozaj nie su take menstruacne..tak som si myslela ci aj z jedla nejakeho..idem sa balit teda preistotu :D

kvetinkaaknitevk
2. okt 2022

Ako si dopadla?🙂

autor
2. okt 2022

@kvetinkaaknitevk zatial som v kope stale, periem jak sialena :D preslo to na jeden den a dnes zase..tak uvidime...ale hnacky tiez presli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre