Hlien v prvom trimestri

kakali10
31. okt 2018

Ahojteee, uz sa na sebe normalne smejem , zo vsetkeho hned panikarim a vzdy uplne zbytocne.. mozno aj teraz .. som v 12tt , doteraz som mala len normalny vytok, niekedy slabsi, niekedy silnejsi co viem ze je v poriadku. No dnes rano na som si po vsimla ze mi zostal na papieri hlien, ako husty natahovaci sopel, sice len velmi malicko ale predsa.. cely den nic a teraz vecer znova. Tiez len malicko, ten hlienik je velky ako hrasok ani to nie .. je biely, nijako sfarbeny.. len ma to vystrasilo ked zrazu z nicoho nic.. snad to neni ta zatka a nieco sa stane , mali ste to aj vy v prvom trimestri?

pininka
31. okt 2018

@kakali10 ja som to mala celé tehotenstvo, niekedy viac niekedy menej, znamená to,že je krcok dobre chránený. Nemusíš sa báť. Pokiaľ ťa nič nesvrbi a nezapacha toz je to ok.

asia83
31. okt 2018

@kakali10 A čo? Keď je nesfarbený, čo riešite?

kakali10
autor
31. okt 2018

@asia83 co riesime ? 😂 .. som po jednom potrate, takze mam vacsie obavy zo vsetkeho ako mozno ine tehulky.. chcela som len vediet ci je to v poriadku.. to riesime 😉
@pininka dakujem 🙂

asia83
1. nov 2018

@kakali10 Ale veď sa strachujte, ale nie pri bezfarebnom výtoku. Zase treba použiť zdravý rozum.

pininka
1. nov 2018

@asia83 zdravý rozum treba použiť aj pri odpovediach a nereagovať agresívne.

kakali10
autor
1. nov 2018

@asia83 ospravedlnujem sa za nas, ako vidis najdu sa tu aj hlupe tehulky, ktorym zdravy rozum nic nehovori 🙂 esteze tu je niekto ako ty, kam by sme to inak dospeli 😯 niekedy je lepsie nereagovat, ako reagovat takto, ziadna z nas na to neni zvedava. Maj pekny den 🙂

asia83
1. nov 2018

@pininka Och, aká ste vy ušľachtilá, hráme divadielko? 👍👏 Standing ovation (potlesk v stoji). Schválne, citujte ma, kde som agresívna. Pre vaše obecenstvo, ktoré ja momentálne opúšťam. ☺

asia83
1. nov 2018

@kakali10 Adresujte to správnej osobe. ☺😉

jarenka_k
1. nov 2018

@kakali10 ja som to mala tiez pocas celeho tehotenstva, vsetko bolo v poriadku, vraj je to normalne 😊 Drzim palce 😊

kakali10
autor
1. nov 2018

@jarenka_k tak to som rada a dakujem😊

pininka
1. nov 2018

@asia83 ty by si najprv nejaké city musela mať,aby som ťa mohla citovať. Všade takto odpovedas a väčšina ťa má plné zuby, podľa toho čo čítam aj v iných temach. Ak nevieš rozdiel medzi slušnosťou a hlúposťou tak odpovedaj a zatlieskal sama sebe. Takéto divadielko ako si tu ty predviedla sa ozaj len tak nevidí 😱😱

slawana
17. feb 2020

@pininka ahoj prepac ze reagujem uz na starsi prispevok ale hladam...aky ten vytok bol? zomna vcera vysla taka hrudka zelatiny a obavam sa ci to nieje ta zatka som v 10tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre