Hlien s krvou v 29. týždni

anonym028
14. júl 2024

Ahojte. Potrebujem poradiť, som 29tt + 4 prvorodička. Dnes ráno keď som bola na wc všetko ok. Potom som si dala raňajky šla znova na wc a pri utieraní som mala taký žltkastý hlien (ako sopel) aj sa to tak ťahalo s prímesov krvi (takých pár vlásnočnic krvi) nebolo toho vôbec veľa možno 8cm a hrubé ako tenká slamka. Pohyby malého cítim úplne v poriadku ako každý deň. V podstate ma ani nič inak nebolí ako doteraz. Na poradni som bola 3dni dozadu a všetko bolo v úplnom poriadku.
Viem že ste tu není dr. ale nemáte niekto podobnú skúsenosť? Či robiť paniku a utekať na pohotovosť alebo počkať 🙈 ďakujem každej jednej za normálnu odpoveď 🙏

kitycat
14. júl 2024

Utekat asi nemusis ale ist slebo odviezt sa tam by si mohla.

Mozno ti zacina odchadzat zatka alebo predcasny porod. Alebo nic.

Ja som rodila precasne 36+2 a ze rodim som zistila pol hodinu predtym

anonym028
autor
14. júl 2024

@kitycat už som od vtedy bola 2x cikať, keďže malý mi kope do mechúra chodím často. A už sa mi to nezopakovalo. Muž mi hovorí aby som nerobila zbytočnú paniku. Myslíš že by som mala ísť aj tak? Alebo počkať? Pozorovať a keď sa to objaví tak ísť? Samozrejme nechcem niečo podceniť a zľakla som sa presne toho že čo keď mi odchádza hlienová zátka na čo je veľmi skoro.

ivik4
14. júl 2024

Ja by som sla urcite
Radsej ist a vediet ze je vsetko ok, ako to nahodou podcenit. Ale to som ja

ar3m1s
14. júl 2024

Urcite netreba panikarit ale podla mna aj keby si isla "zbytocne" tak radsej ... Aj sa upokojis ty a budes vediet ozaj co sa deje. Nemusi to byt hned nieco zle ale ak sisi nie ista radsej chod

babulkomale
14. júl 2024

@anonym028 podla mna nie je dovod na krvacanie alebo takyto typ vytoku ak sa nic nedeje, takze ano, sla by som.

evcagabi
14. júl 2024

Sla by som sa dat urcite skontrolovat

ankare
14. júl 2024

@anonym028 možno je to hlienova zátka. Daj sa skontrolovať. Držím palce!

pato88
14. júl 2024

Ahoj, ja som mala take niekedy okolo 22 tyzdna, den po sexe. Na pohotovosti nic nenasli, asi len krcok podrazdeny. Ale tak ja som cely druhy trimester krvacala, ale radsej chodte na pohotovost.

cookie29
15. júl 2024

nebola si teraz niekedy na vysetreni? Alebo ste nemali styk?

kitycat
16. júl 2024

@anonym028 tak ako? Ja som mala uplne slabe ruzove a bolo to opravnene navstivenie ambulancie.

Cikanie a krvacanie spolu nijak nesuvisi ved su to dva rozne otvory

anonym028
autor
22. júl 2024

@kitycat všetko v úplnom poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre