Hemoroidy v tehotenstve

3. feb 2023

Ahojte mamičky. Prosím vás čo zabralo na hemoroidy v tehotenstve? Užívali ste niektorá čapíky Proktis M? Mám sedavé zamestnanie a dnes to bolo utrpenie … ďakujem

janinah
3. feb 2023

Môžeš aj detralex tbl pokiaľ viem.

hanaxxx
3. feb 2023

Zo zaciatku som si robila sedacie kupele, kym som si vedela s bruchom tak sadnut. Potom uz nie a pouzivala som mast procto-glyvenol, ale velmi mi nezaberala, az porod to vyriesil. Gynekolog mal tiez pre mna len jednu radu, cakat do porodu.

veronka523
3. feb 2023

Ja som mala teraz po pôrode dosť brutálne, vonkajšie. Bála som sa, dosť to bolelo. Robila som si sedacie kúpele v dubovej kôre 3x denne a hemostop gél. Akože za tri dni bolo po bolesti a stiahli sa krásne. Dôležité je dbať aj na stravu, ale tie sedacie kúpele odporúčam veľmi.

autor
3. feb 2023

@hanaxxx práve dnes som si chcela v lekárni kúpiť to prokto-glyvenol. Bola som v 3 a ani v jednej mi to neodporúčali pre tehotnú. Odporúčal Ti to prosím lekár?

hanaxxx
3. feb 2023

Niekde som vtedy citala, ze sa moze aj v tehotenstve. Nie som si ista, ci mi to dokonca neporadil gynekolog. Kazdopadne teraz som pozrela pribalovy letak a pocas prvych troch mesiacov sa nema pouzivat, potom sa moze, pod dohladom lekara. Ale ako som povedala, ze by to mne nejak zasadne pomohlo, nemozem povedat.

hanaxxx
3. feb 2023

A ak ti to nie je neprijemne kvoli kolegom, mozes skusit sediet na okruhlom vankusi, mozno to tak mebude boliet.

minarova22
3. feb 2023

Dubová kvora je aj masticka. Aplikovať 2-3x denne, ak je možnosť, vždy po veľkej potrebe umyť a aplikovať masticku. Odporúčam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre