Hemoroidy v 37. týždni

mijama29
13. mar 2022

Ahojte prosím poraďte mi niečo na hemoroidy, spravil sa mi pri pôrode prvej dcérky. Mala som pokoj až doteraz. Doktorka povedala, ze už vydrzat nič si nedávať. Ale ja nemozem ani sedieť poriadne, a ešte má čakajú nejaké tyzdne a pôrod. Je niečo bezpečne čo môžem v tehotenstve? Ako ste si pomohli?

evica17
13. mar 2022

@mijama29 vela vody, vlakniny. Idealne aby si mala fakt makku stolicu. A faktu mast alebo priklaat tampon namoceny v dubovej kore.

mijama29
autor
13. mar 2022

@evica17 čo sa týka tekutín a stravy viem, ale to na bolesť nepomáha, keďže nemozem sedieť už pár dni. Skusim kuknut tu masť ďakujem

sapetka
13. mar 2022

@mijama29 chod do lekarne tam ti daju nejake cipky

petamich
13. mar 2022

mne pomohli faktu mast a cipky, drzim paste!

daja0760
13. mar 2022

@mijama29 mne pomohla masť FAKTU. Mazať viac-krat denne. Zaberie po 4-5 dňoch, tak nevzdať sa a vydržať mastit. Táto masticka je podľa mňa najlepsia

nicole003
13. mar 2022

Faktu mast a cipky u mna zabrali len kratkodobo. Viac mi pomohla kostihojova masticka.

ema22270
13. mar 2022

Ja som prežila niečo podobné pri prvom tehotenstve, mala som vonkajšie hemoroidy viac x počas tehotenstva. Kvôli tomu mi urobili aj sekciu lebo ku koncu už boli strašné na pohľad, samozrejme aj bolesti som mala veľké.Určite hygiena po každej stolici, a potom si to natrieť mastičkou, majú rôzne, ja som používala hemostop, potom kúpele v dubovej kôre, spávať na ľavom boku, sú aj také obklady na to, skús sa opýtať v lekárni.

beata_k
13. mar 2022

@mijama29 Hemostop, vhodny aj pre tehotne. Velmi nechapem tvoju lekarku o co jej ide.

mijama29
autor
13. mar 2022

@beata_k ďakujem idem pozrieť, lebo v letáku FAKTU masti, ktorú mi radia maminy vyssie sa píše, ze nevhodná pre tehotné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre