Hematóm a špinenie

22. jún 2023

Ahojte som 9+4 dnes som bola u dr s tym že spinim poslal ma domov kludovy režim ..čiže spinenie je z hematomu ?strasne sa bojim aby som nezačala krvácať mali ste to niektora ? Dakujem

beky223
22. jún 2023

Ja som krvácala z hematómu pri oboch tehotenstvách, pri druhom dokonca 3 mesiace vkuse a dieťa sa udržalo, dokonca som nemohla mať ani kľúčový režim keďže som sa starala o druhé malé dieťa... Vždy je to buď - alebo hlavne do toho druhého trimestra... Ale určite aj s hematómom môžeš bábo šťastne donosiť 🙂

autor
22. jún 2023

@beky223 ďakujem Ti velmi pekne 🙏🏻🙏🏻nemam ani tabletky nic .. len sa modlim ze nech je babo silne

viki_00
23. jún 2023

Ahoj ja som mala pred vyše 2 tyzdnami tiež malý 6 mm henatom a krvacala som dokonca som bola aj 6 dni v nemocnici na infúziách. Domov ma poslali s tým že veľký kludovy režim, nič nerobím iba hore nohy a max na wc. Hematom sa po pár dňoch sám vstrebal. Špinenie mám ešte teraz niekedy a som akurát 10+3tt. Zatiaľ sa držíme ale môžem povedať na psychiku je to extrémne zaťažujúce viem presne ako sa cítiš.

autor
23. jún 2023

@viki_00 no ti poviem o tej psychike 🥺 iba lezim stale sa sledujem ci nezačnem krvácať …cize je to dobre znamenie ked spinim ze sa vyplavuje ?🙏🏻 k dr idem az o 2 tyzdne
Ale ako citam vela zien to malo a dopadlo to dobre 🙏🏻🙏🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre