Hádka v tehotenstve

27. nov 2022

Ahojte som tehotna. Koncim 13tt. Dnes sme sa povadili s muzom. Teda, ja som kricala ako zmyslov zbavena,lebo ma vytocil (plus zaurafovali tehu hormony). Len ma prosim uistite, ze sa nemohlo s babom nic zle stat. 😪

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
27. nov 2022

Ano, to su hormony, bohuzial, clovek tak vyleti... ale mozno lepsie, ako to v sebe dusit... ked je to taky jednorazovy ulet, tak to podla mna nema vplyv na babo 🙂

gelifil
27. nov 2022

a co take urobil?

autor
27. nov 2022

@marietaaaa11 praveze islo o to, ze sme mali mat navstevu, cize bolo treba chystat. On siel zakurit a ja som robila chelbiky a ocka (a uz som dostavala krce do podbruska- ktore mam od 5tt skoro kazdy den). Tak som mu len povedala, ze nech ide chlebiky robit. A on v dobrom, mi povedal aby som si sla lahnut. Ale ja paličatá som mu s nimi chcela pomoct. A uz sa strhla hadka, ze si len zle robim a ja som uz zo seba chrlila ohen 😅 proste hadka z uplnej blbosti.
@basska_b ano, bolo to len jednorazove. Inak sa vobec nevadime 🙂

danielahamar
27. nov 2022

Aj neberies magnézium tak si dávaj každý deň, ja som jedla 6denne magnerot, inak by som "neprežila" den

gelifil
27. nov 2022

jaaaaaaaj, tak to nic😉

mimka2019
27. nov 2022

Aké jednoduché je vyhovárať sa na hormóny...potom sa budeš vyhovárať na únavu z malého dieťaťa...potom na únavú a nervy v období vzdoru...potom príde puberta...zase sa budeš vyhovárať 😂 ach jaj ... ja som tiež matka...ale tieto výhovorky typu "tehotenké hormóny" to je hrôza....nečudo, že niektorí chlapu utečú od takýchto žien počas tehotenstva...lebo čo...veď hormóny tak sa môžem hádať a chlap nech je ticho 😂😂😂

beatrixx1525
27. nov 2022

Je mi ľúto manžela. Ako viem, že si to asi najskôr tak nemyslela a že ti je z toho určite teraz blbo, len si v jeho role predstavujem svojho, ako chce pomôcť chce spraviť dobre a do toho dostane vyvrieskane... Možno bude na mieste sa ospravedlniť. Majte sa dobre 🙂

zooeynka
27. nov 2022

Chudak chlap....ospravedlnila si sa mu?

autor
27. nov 2022

@danielahamar sem tam, kazdy druhy alebo kazdy treti den si dam magnezium. Zo zaciatku kazdy den, lebo bolesti boli caste a dost silne. Teraz je to uz o cosi lepsie.
@mimka2019 tak je to nasa asi prva hadka za cele tehu 😅 tak raz by som sa mohla vyhovorit aj na tehu hormony 🤣
@beatrixx1525 hned sme sa uzmierili. A virm, ze chyba bola na mojej strane. Ale nejde o to, kto ma aku vinu, otazka padla, ci to nemohlo babatku uskodit. Ale dievcence vyssie pisali, ze nie. Tak odpoved uz mam 🙂

gelifil
27. nov 2022

a preco chodi navsteva, ked mas krce?

autor
27. nov 2022

@gelifil navsteva bola dohodnuta pred 2tyzdnami. Co som im mala hodinu pred prichodom zavolat, aby nechodili? 🙂

gelifil
27. nov 2022

ved ich mas od 5, tt

autor
27. nov 2022

@gelifil ale uz nie kazdy den. Pisala som to uz vyssie. Este raz: tema bola zalozena, ze ucelom inej otazky. Nie ci som sa ospravedlnila chlapovi, kto je na vine hadky, ci mala prist navsteva alebo nie alebo od kedy mam krce v podbruchu

kiki234
27. nov 2022

Treba zvysit magnezium a kazdy den brat, nezabudni to povedat gynekologovi. Nie to ze si krucala na muza 😀 ale to ze mas bolesti. Ja som mala od zaciatku tehu pichanie v podbrusku. V 30tt som mala kontrolu a vravim mam slabe kontrakcie. Kn mi neveril vravim toto je druhe tehu a hadam viem aka je to bolest. Este v ten den som isla pekne na rizikove do nemocnici, otvorena na 5cm. 3 tyzdne som polezala, vysoke davky magnezia v infuzii a potom ma poslali domov. Dieta sa narodilo nakoniec po termine 🙂 nepodcenivat a davat si bacha. Enocie su normalne ja som zase stale plakalay nie ze som bola smutna len ma rozplakal aj film, tesila som sa tak som plakala 😀 moj muz nenavidel 4 mesiac tehu, v tedy som bola nonstop nadrzana a uz na 7 den mi vravi a musime sexovat aj dnes? 😀 hormony

ameema
27. nov 2022

@mimka2019 vy nejako rada vypisujete v diskusiách že chlap utečie od takej a onakej ženy🙂 len či to nie je tak, že ušiel ten váš od vás a vy teraz celá nešťastná neviete napísať nič zmysluplné a vlastne vôbec nemáte chuť niekomu úprimne pomôcť a poradiť a len vypisujete takéto úbohé vety ... Je mi vás veľmi ľúto milá pan. Prajem vám viac šťastia vo vašom smutnom živote ❤️

mimka2019
27. nov 2022

@ameema hej hej 😁 uhádla si 😃

marianarem
27. nov 2022

Nic sa nestane, je to bezna vec. Extremne vela stresu moze mat na tehotenstvo nejaky vplyv, ale nie je to tak, ze kazdy stres ho hned ohrozi. Nikdy by sme ako ludstvo neprezili, keby tehotenstvo nebolo odolne voci beznemu zivotu, ktory obsahuje stres, smutok, konflikty, choroby a kopec dalsieho. Vo filmoch to tak byva, ze zena sa s niekym pohada a bud hned potrati alebo porodi. Ale realne to takto nemoze fungovat 🙂

sendyle
27. nov 2022

Jooj 🤣 neboj saa toľko co moja dcéra vytrpela somnou veľmi kyvali hormóny. A som si myslela ze keď sa narodí ze bude kvôli tomu urevane babo 😁 chvála bohu ani som nevedela o nej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre