Genetika, lebo bábätku v 19. týždni bije slabšie srdiečko

kikatina14
24. máj 2022

Ahojte 😇😏
Potrebujem poradiť skôr podporiť .. dnes som mala druhý screning v 19tt a gyndoska ma poslala na genetickú diagnostiku lebo bábätku slabšie bije srdiečko a mám menej plodovej vody . Celý deň som preplakala strašne sa bojím . Na genetiku idem 3.6 ako dlho budem čakať na výsledky ? Čo to vlastne je za vyšetrenie ?

matullienka
24. máj 2022

@kikatina14 nám genetiku robili z krvi, a keďže naše bábo málo závažnú vývojovú chybu tak aj z odberu choroby h klikov niečo robili. Držím palce

kikatina14
autor
24. máj 2022

@matullienka ďakujem moc ..dúfam bude všetko ok .. 6 rokov sme sa snažili a teraz toto ..

matullienka
24. máj 2022

@kikatina14 viem čo prezivas držím palce tiež sme si tým prešli, žiaľ u nás keď už sa robili odbery už sme vedeli, že bábätko musí preč

simona92101
24. máj 2022

@kikatina14 na genetike vas lekarka aj s muzom komplet vyspoveda,t.j. cela rodinna anamneza,choroby atd.a odporuci dalsie vysetrenia v pripade ze sa jej nieco nebude pozdavat.nam odporucila Trisomy testy,odobrala mi ihned krv a vysledky boli do 7 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre