Genetika embrya

13. jún 2023

Ahojte pisem anonymne lebo tu mam svagrine a kamarátky a ivf tajime ..som 6+6tt srdiecko bilo len 2 dni ma uz nebolia prsia a sem tam podbrusko ..strasne sa bojim zamlknuteho potratu ..embryo mame geneticky vyšetrené tak sa chcem ukludnit ze vacsinou su potraty ked je geneticky zle . Mozem sa ukludnit ze je väčšia pravdepodobnosť ked je vyšetrené ze k potratu nedôjde ?aj ked viem ze stat sa moze čokoľvek dakujem ..k dr idem az v júli ..

cookie29
13. jún 2023

Strasne Ti drzim palce. A snad vsetko vyjde.
Potraty mozu byt z roznych dovodov a vacsinou nevysvetlitelne. Priznaky prichadzaju a odchadzaju a to, ze nemas priznaky, neznamena ze nieco nie je v poriadku a naopak, to ze mas priznaky, neznamena ze vsetko je v poriadku.
Pri vytuzenom alebo duhovom tehotenstve je to vzdy na nervy a tazke obdobie. Ja som mala za sebou MA a anembryomolu a uprimne, to ze som tehu som realne pripustila az okolo 6m ...povedala by som ti, ze najlepsie je nestresovat a uvolnit sa, ale viem, ze to nejde... Tak len drzim palce a jul je za chvilku

autor
13. jún 2023

@cookie29 ďakujem Ti velmi pekne 🙏🏻🍀ved toto ze po 7rokoch som videla srdiecko … vzdy som si predstavovala ako sa budem tesit uzivat si to ze som tehotna ale som klbko nervov …ale musim chcem sa nastavit ze je a bude vsetko v poriadku …gratulujem Ti a prajem Ti krasne tehulkovanie ❤️❤️❤️❤️

svetlonos
13. jún 2023

Ahoj,
ohladom ifv ti neviem nic povedat, nemala som. Ale pri prvom tehu som v 8 tyzdni tiez nejake priznaky stratila a obavala sa preto. Vsetko jolo aj napriek tomu v poriadku, tak sa skus upokojit 🙂 Volala som aj dule aj ona ma ukludnila. Ja by som na tvojom mieste bola pokojna ked vies, ze embio je zdrave. To uz mas velky plus 🙂
Ja som v tie dni zacala robit vsetko pre potesenie a dobru naladu. Kupila som si oblubenu zmrku, isla sa najest do oblubenej restauracie. Potom som doma az do vecera pozerala povyberane komedie a romanticke filmy - s tou zmrzlinou a dobrym jedlom, pitim 🙂
Drzim ti palce a zelam vsetkobdobre 🙂

autor
13. jún 2023

@svetlonos jeeeej dakujem 🥰🥰musim sa aj ja takto naladiť ze uzivat si to ze je vsetko v poriadku 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 si zlata dakujem 🍀🍀🍀❤️prajem všetko dobre

anonymnasnazilka
13. jún 2023

Mna vecne bolia prsia pred menzesom, ked som otehotnela, tak ma boleli este chvilku v termine MS a potom prestali. tiez som sa strachala, ale vsetko bolo v poriadku. potom ma zacali opat boliet a ovela viac :D. drzim ti palce, verim, ze vsetko bude v poriadku. skus sa uvolnit a nemysliet na zle veci. ❤

autor
13. jún 2023

@anonymnasnazilka ďakujem velmi pekne ❤️❤️🍀

svetlonos
13. jún 2023

Dakujem aj ja 🙂 Ja som sa ciekene rozhodla tedit sa od zaciatku aj keby to vijst nemali, lebo ved stat sa na zaciatku vzdy moze nieco. A nemala som chut netesit sa 3 mesiace byt v strese. Povedala som to aj mm a ze nechcem pocut ani zmienku o inom ako dobrom uspechuchu 🤪 Ale "dovolila" som mu mysliet si potichu co chce 🤣
Neboj tes sa vzdy. Strach nikdy v tomto prioade nepomoze, oci nezatvaraj, radsej ist 3x zbytocne na kontrolu a mat klud. Ale ziadne strachy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre