Fraxiparine počas tehotenstva

17. aug 2023

Ahojte,
Prosím Vás na základe čoho Vám gynekológ predpísal v tehotenstve si pichat fraxiparin ? O jedno dieťatko sme už prišli všetky vyšetrenia potom boli Ok 😊 A ak ste si ho pichali bolo všetko v poriadku? Donosili ste dieťatko ?

btus
17. aug 2023

mám V Leiden syndrom. Na základe krvných testov som si pichala fraxiparin cele tehotenstvo a ešte aj celé šestonedelie. Dieťatko má 10 rokov. 🙂

stellarstar
17. aug 2023

Kv faktor leiden V

zuzulkamr
17. aug 2023

Mam syndrom lepivých doštičiek a May-Turnerov syndrom, pichala som si cele tehotenstvo, mala v poriadku, má už 4 roky

ivangeline
17. aug 2023

Riziko trombozy...a hej,pomohlo.

joannita
17. aug 2023

Mne zial nepomohlo

autor
17. aug 2023

@joannita to má mrzi a čo sa stalo ak sa smiem opýtať ? Dôvod

joannita
17. aug 2023

Presne priciny sa nikdy nezistili, ani na genetike plodov. Ja mam hustu krv, preto som mala fraxik, aj na reproimuno som chodila ale ani to nepomohlo....

monika5481
17. aug 2023

Aj ja som brala cele tehu, riziko trombozy, husta krv, vysoky ddimer a pomohlo

bagre
17. aug 2023

vyšetrenia boli negatívne, ale po pár potratoch myslím že nasadila doktorka naslepo ako možnú prevenciu, aj keď jedno dieťa mám pomedzi to narodené úplne v poriadku bez akejkoľvek liečby...

majamat
17. aug 2023

po jednom potrate sa malokedy vobec robia vysetrenia a teda pokial nie je iny problem ( konkretna dg ) tak sa Fraxik nepicha. vela zien ma za sebou potrat a okrem toho aj zdrave deti.

bluubluu
18. aug 2023

Ja som po 2 potratoch bola na vyšetreniach hematologia endokrinologia a imunológia
Na hematologii mi zistili nejakú mutáciu a keď som otehotnela hneď som mala volať hematologiu a predpísali mi fraxiparine momentálne som v 14 týždni a ešte stále si ho picham
Výsledky boli v poriadku tak odporúčanie mam do 16 týždňa pichať a potom sa ukáže aké budú výsledky po 20 týždni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre