Fraxiparin

nmoso26
24. apr 2024

Ahoj ....picham si fraxiparin ale už si ho pomalí nemám kam pichať. Všade mam veľké hrče bolestivé....pich sa do ramien a stehien. Je nejaký krém či niečo čo tie hrce rozpustí....dnes som sa pichla do ramena a doslova mi vystreko fraxiparin aj krv dosť ma to zarazilo....

larinka552
24. apr 2024

Do brucha sa ti neda?

pribinak
24. apr 2024

Nejaký krém z lekárne na tie hrče si kúp. Brucho? Tam sa bojíš pichat?

nmoso26
autor
24. apr 2024

@larinka552 skúšala som ale hrozne sa mi to hnusi....

domka222
24. apr 2024

Do brucha je to práveže najlepšie. Kožná riasa sa nájde a podľa mňa to nie je ani také "bolestivé "

lakebabe
24. apr 2024

@nmoso26 do brucha skus skutočne nemala som nikdy ani hrce ani nic lebo máš tu riasu na bruchu ani modriny sa mi nerobili

rachel36a
24. apr 2024

@nmoso26 do brucha to najmenej boli, a menej sa robia hrce

kikusenka1
24. apr 2024

Ja som si pichanie do brucha a ked som ho už mala priveľké tal do stehien

danielinda
24. apr 2024

Najskor to bude nespravnou technikou aplikacie. Aj ja som mala najskor modriny a hrce, kym som sa naucila ako spravne pichnut.
Do 5. mesiaca tehotenstva som pichala do brucha, je tam najviac tuku, cize idealne miesto. Od 5. mesiaca picham do vrchnej casti stehien.

nikpa
24. apr 2024

@nmoso26 podľa mňa si to zle pichas. Ja som mala hrce len od jednej sestričky, od žiadnej inej, ani keď som si to sama pichala. A to len do rúk som väčšinou dostávala.

bubkalienka
24. apr 2024

@nmoso26 picham si clexane, to je podobné, tiež do stehien 🙂 podľa mňa máš zlu techniku keď také sa ti robí. Tiež študujem za zdravotnú sestru;).urobíš koznu riasu, držíš ju, pichnes a ešte keď je ihla dnu ale už si aplikovala všetko čo bolo v injekcií , riasu pustíš a tak vyberieš ihlu. Nemasirovat nechať tak.... malo by to byt ôk...mne sa urobí keď tak iba taka mala bodka a neboli to, neopúcha 🙂

angel993
24. apr 2024

@nmoso26 ja som si pichala do stehien a do ramien, striedala som, zatiaľ sa hrče trošku zmenšili. Posledné 2 mesiace tehotenstva som bola hospitalizovaná a pichali mi iba do ramien. Mala som také modriny a hrče, že už nebolo kde pichať. Čiže to nemusí byť nesprávnou technikou pichania.

mima172
24. apr 2024

@nmoso26 Tiež odporúčam do brucha. Urobiť poriadnu riasu a pichnúť. Ostávali mi len malé modrinky, ktoré rýchlo mizli.

zuzuliennka1
24. apr 2024

nema ti ist krv, ani ostavat hrce 🙈 pichas si to tympadom zle. a vyssie ti dobre radia - najlepsie je pichat do brucha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre