Extrémne nočné potenie v 7. týždni. Poradíte?

julajlatvar
15. apr 2016

Ahojte. Odkedy som otehotnela mám taký problém, že sa v noci neskutočne potím. Spotím sa tak, že sa musím prezliekať, niekedy aj 2x za noc. Pred spaním mám pocit chladu, ale pritom pociťujem, že mi strašne sála teplo z tela, najmä nôh.
Niekedy som mala takú noc pár dni pred menzesom - spotila som sa, ale nie až tak strašne ako teraz.
je normálne sa tak potiť na začiatku tehotenstva? myslela som, že sa to bude diať keď budem ako balón a nie teraz....
Mám zníženú funkciu štítnej žľazy, ale mala som to v norme, lieky neboli potrebné...

zuzik307
15. apr 2016

Podla mna to normalne nie je, tehotenstvo dava zabrat stitnej zlaze, urcite by som si jej funkciu dala skontrolovat 🙂

rica1
15. apr 2016

ja som to v prvom tehu nemala ale teraz sa každú noc spotím do mokra, som v 9+3tt a tehotenstvo zatial prebieha dobre, neviem čím to je.. stane sa že npr sa zobudím nad ránom a niesom spotená ešte zaspím a už úplne ráno proste som zas mokrá , takže stále prezliekam periny, vetrám paplony, pyzamo to hned do prania a zabudla som sa na to spýtať doktora , ale najbližšie sa spýtam..

mifka80
15. apr 2016

Ja som to tiež mala na začiatku tehotenstva. Potom sa to upravilo samé. Možno to bolo zmenou hladiny hormónov, alebo čo...

tobnuf
15. apr 2016

Pockaj ked budes kojit 😂 (teda ak budes kojit)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre