Dve paličky a hnedý výtok

engeelina
26. feb 2014

BABy ahojte prosiiiiiiiiiiim dnes somsi spravil test je tam druha palicka taka bledsia ale je viditelna no uz niekolko dni spinim skor také hnede na intimk.., prosim vas moja dr ma dovolenku mali ste to aj vy???co mam robit???myslela osm ze sa mi dlho spusta moja menzes ako vzdy...ale predsa ze si urobim test a...prosim poradte

ivec16
26. feb 2014

neurobis s tym vela, musis pockat, ci sa spusti alebo nie... popripade mozes ist k inej lekarke, alebo na pohotovost, no maximalne co ti daju je duphaston, moze ist len o spinenie z uhniezdenia... je priliz skoro na to aby sa s tym nieco robilo.... ak je embryo zdrave, urcite to vydrzi

drobcek11
26. feb 2014

@engeelina ahoj, ja som spinila alebo teda mala hnedy taky svetlejsi vytok s mojou malou na zaciatku tehu a aj potom neskor sa mi to objavilo mala bola ok vsetko bolo ok tak ale urcite by som sla k doki nech ta pozrie ked bude robit 🙂gratulujem

engeelina
autor
26. feb 2014

baby asi sa zblaznim je to sok..ja ze uz zas neviem dostat menzes..t.ak som sa aj kupala v dost teplych vodach teda kupel myslim nevadi to..?ja asi odpadnem neviem co mam robit...

mirkava
26. feb 2014

@engeelina ja som spinila asi dva dni, myslela som si ze príde ms, ale neprišla a ked som si spravila test tak tam bola slabulinka druha ciarocka, ktora sa kazdý den zosilnovala. Ked sa vajicko zahniezduje, tak moze dojst k spineniu a k bolestiam ako pri ms. Teplé kupele by som asi vynechala pre istotu, ale myslím ze bude babo, len nestresuj lebo to by mohlo este viac ublizit. Ak máš obavy, alebo až tak velký strach tak skus zajsť na pohotovosť, je to tvoje zdravie a určite sa potom ukludniš 🙂 držím palce

tonjadabik2
26. feb 2014

@engeelina zeby to vyslo? 😀 to je uhniezdovanie vajicka..aj ja som to mala tak drzim palce 😀 daj vediet

engeelina
autor
26. feb 2014

dakujem baby

engeelina
autor
26. feb 2014

baby este jedna otazka ja viem ze asi to bude vyzerat ze som nevzdelana ale hladam po internete atd..to uhniezdovanie co hovorite to sa uz aj rata akoze nejaky tyzden tehotenstva???tomoze byt prvy alebo...?

engeelina
autor
26. feb 2014

a este nieco vcra som jedla vajicko na makko nevadi to?

ynett
26. feb 2014

@engeelina no tu môže ísť o viac vecí, môže ísť o uhniezďovanie, môže ísť o čistenie alebo sa stáva, že v termíne menštruácie aj tehotná žena trošku špiní zo začiatku 🙂 ja som špinila pri oboch tehotenstvách, v jednom to skončilo MA, druhé mám teraz a držíme sa, ťuk ťuk ťuk 🙂
momentálne záleží všetko na prírode,a k ide o zdravé bábo tak sa v pohode udrží, je to hop alebo trop. Lekári ti síce na pohotovosti môžu nasadiť lieky, ale tie nie sú všemocné, vid moje prvé tehu.
Treba veriť. Držím palce, aby to všetko dobre dopadlo 🙂

ynett
26. feb 2014

@engeelina týždne sa rátajú podľa poslednej menštruácie. ak to lekári nevedia určiť, kvôli nepravidelnej menštruácií tak určujú v prvom trimestri cca podľa veľkosti babatka 🙂

engeelina
autor
26. feb 2014

aha ale
@ynett aha ale to je ako vlasstne lebo posledna menstr..a az potom cca o 14 dni je oplodnenie atd..cize ratanie predbehne oplodnenie?

engeelina
autor
26. feb 2014

@ynett inak mam ist kadernicke mozem ist?uz mi asi sibe..vsetkeho sa bojim ale hovorm moja dr bude az buduci tyzden..a nevim ci mam ist na pohotovost..?aj ked je pravda ja sa stale citim tak ze mam dostat tu menezs...nechapem tym dvom ciarkam..aj ked sme sa snazili

ynett
26. feb 2014

@engeelina ono sa to ráta všeobecne, že každá žena má 28 dnový ciklus t.j. ovolácia je 14 deň a odvtedy sa ráta tehotenstvo. takže ano ráta sa to skôr ako prebehne reálne oplodnenie. 🙂 alebo teda niekedy neskôr. záleží naozaj kedy má žena reálne ovuláciu. kedže to lekár nevie bez špeciálneho vyšetrenia ani žena pokiaľ sa nepozoruje tak je to dané takto všeobecne 🙂

ynett
26. feb 2014

@engeelina ku kaderníčke kľudne môžeš ísť 🙂 kedy máš dostať menštruáciu? vydrž dovtedy a ak bude meškať alebo budeš len slabo špiniť tak znovu sprav test 🙂

engeelina
autor
26. feb 2014

@ynett a teda tie prve tri mesiace uz sa rataju s tym vlastne ze este pred otehotn..?

ynett
26. feb 2014

@engeelina ako som písala ráta sa to od poslednej menštruácie, takže ano ešte pred oplodnením. t.j. cca dva týždne ked ešte nie si tehotná. asi som ťa poplietla, prepáč.

ynett
26. feb 2014

@engeelina toto je fajn stránka kde je to pekne popísané
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7

mirkava
26. feb 2014

@engeelina 🙂 vajičko na mako určite nevadí a tehotenstvo sa počíta od prvého dňa posledného ms 😉

mirkava
26. feb 2014

@engeelina ku kaderníčke je v pohode, ale asi by som si hlavne prvé tri mesiace nefarbila ani nemelírovala vlasy, môžu byť trochu nebezpečné tie výpary čo pri tom vdychuješ.

engeelina
autor
26. feb 2014

@mirkava hej no ja som si tuto sobotu farbila dokonca viackrat bo som skusala farby:(

mirkava
26. feb 2014

@engeelina nevadí, teraz su uz vecsinou farby bez amoniaku tak by to az tak nemalo skodit, len pre istotu som si ani ja nefrabila, az v piatom mesiaci mi dala kadernicka taký jemný melír s nejakou farbou ktora dokonca vonala 🙂

engeelina
autor
28. feb 2014

baby comam robit stale mam tenhnedy vytok a dnes som testovala a ciarka netmavne...poradte , mam ist do nemocnice?

engeelina
autor
28. feb 2014

poradte :(, ani prsia ma tak nebolia ako boleli:(((

dia290
28. feb 2014

@engeelina ja mam presne to iste čo ty to špinenie 🙂 a tiež som na nervy či si test urobiť alebo počkať na tu mrchu

engeelina
autor
28. feb 2014

@dia290 ty si si nerobila test?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre