Druhé antibiotiká a neliečený zápal v 17. týždni

vikis5
14. okt 2015

ahojte zienky, som zufala a potrebujem pocut nejake vase skusenosti: som druhy krat tehotna, v 8tt som mala zapal ladnvin takze som uzivala tyzden Zinat, teraz som v 17tt a uz cca 3tyzden pokaslavam a mam nadchu, mala som aj zvysenu teplotu,ale inac sa citim uplne normalne, nie choro, tak som isla k doktorovi ktory spravil CRP a vyslo cez 60, cize moc vysoke a musi mi dat dalsie atb...je tu niektora ktora uzivala tiez viackrat pocas tehotenstva antibiotika? co vsetko sa mohlo babatku realne stat ked som uz dlhsie chora a neberem lieky?

emily203
14. okt 2015

@vikis5
Ahoj. Ja som bola pocas tehotenstva chora - chripka,,, aj ma seklo a mame krasne zdrave dvojicky. Moj gynekolog vravel, aby som vzdy prisla, ak budem mat nejaky problem, ze aj s hlupostou. Brala som sirupy a doritricin, pouzivala som aj otrivin, pouzivala som aj pastilky islandsky lisajnik,, vsade pisu, ze nesmies brat pocas tehu,,, ale zakazdym som sa poradila s Dr. Myslim, ze radsej zober lieky ak ti ich Dr. predpise. Hlavne sa neliec sama. 🙂

vikis5
autor
14. okt 2015

@emily203 dakujem za odpoved, ja viem, ale pochobnosti budu stale az dokym sa babo nenarodi

emily203
14. okt 2015

@vikis5
Tak to veru ano, suhlasim. Aj ti rozumiem, ze este musis dlho cakat. 🙂 Ale ja som bola nejako tak nastavena, ze vsetko bude ok, myslela som len na pekne veci... a za dalsie, som veriaca... 🙂

macka23
14. okt 2015

@vikis5 urcite lepsie poriadne preliecit ako prechodit chorobu, to moze skor nechat nejake nasledky.
Ja som brala v prvom trimestri tiez zinnat a mesiac pred porodom som mala mocovy kamen 😕
drzim palce, a nestrachuj sa, mysli pozitivne 😉

evka4
14. okt 2015

@vikis5 neprelieceny zapal predstavuje pre babatko velke riziko. O babo sa uz budes bat vzdy, ci s atb alebo bez nich. Drzim palce.

vikis5
autor
15. okt 2015

@emily203 sak to som aj ja, nieze by som chodila casto do kostola ale ani mi neni vsetko jedno :D

emily203
15. okt 2015

@vikis5
ja ti rozumiem, ale najlepsie je zverit sa do ruk lekarom a neriesit na vlast past 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre