Dostal niekto v prvom trimestri Covid-19?

carinka888
12. sep 2022

Dobry den.. chcem sa spytat.. snazime sa o babo.. ale uz je priliz vela ludi okolo nas covid pozit… bola som aj v kontakte.. preto sa pytam lebo mi uly rok v decěbri ske mali talto a zistili mi mimomaternicove.. povedali ze to
Mohlo byt aj stym spojene.. mal niekto v 1. Trimestri covid a dopadlo to ok? Dakujem

baxira
12. sep 2022

Áno, ja som mala asi v 8tt. Všetko v poriadku. Syn má už 10 mesiacov.

carinka888
autor
12. sep 2022

@baxira aha.. super tak dakujem.: priebeh ste mala aky?

ninkaam
12. sep 2022

@carinka888 ja som mala v prvom trimestri covid. Dva dni som preležala a potom som uz bola v pohode. Momentálne som v druhom trimestri a vsetko je OK... Ono to je asi dosť individualne

nevenka
12. sep 2022

@carinka888 ja som dostala covid tesne pred otehotnenim a potom o 3 mesiace zase, takze na prelome 1.a 2. trimestra, som v 22tt. aktualne, vsetko je ok.
Sestra ma termin 2 tyzdne po mne a druhy raz je uz v nemocnici kvoli krvacaniu, ale s covidom to nikto nespaja, ma velikansky myom, tak asi z neho to krvacanie...
Od mojho doktora viem, ze zdrave tehotenstvo covid neohrozuje, co jedine moze byt problem, ak mas dlhsie teploty nad 39, to je tak, ako aj pri chripke. Ja som mala okolo 38,5 max., 3 dni, dala som si asi 2x Paralen, inak som pretrpela na vitaminoch.
Este som mala crevnu chripku, aj to bol brutal, ako som grcala, ja nezvyknem z tehotenstva zvracat, tak som si to "uzila" aspon vdaka tomuto...bleee...

carinka888
autor
12. sep 2022

@nevenka ooooch joj, dakujem krasne.. covid sme mali pred 5 mesiacmi tak ja dufam ze nas bude obchadzat aspon v tomto pripade.. hadam vsetko pojde ako ma a podari sa otehotniet..🙂🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre