Dieťatko tlačí na močový mechúr

6. sep 2021

Ahojte som v 24/3tt tehotenstva a mala mi kope do močového muchara, keď chodím tak cítim ako je nízko až pri mechúri, Niekedy nie ale niekedy veľmi intenzívne až také nepríjemné to je 🙈😆 mala ste to tiež niektorá?, mam malú nízko, a beriem progestanelle aj magnézium na tvrdnutie aj na to ze sa pomaly začínam otvárať.

marticka85po
6. sep 2021

Ja to mam tiez. Mne to zacalo v 2.trimestri. teraz som 21tt.su dni ked to citim ale su aj dni ked necitim. Je to neprijemne.mne to pripomina akoby mi niekto stlacal mechur.ale da sa to vydrzat

autor
6. sep 2021

@marticka85po 😆 musíme to vydržať. Na vianoce mam termín tak snáď už sa nám po tom uľaví 🙈

miskamicha
6. sep 2021

Ja som 23+2 a mam to iste..su dni ked je to ok a potom dni ked za hodinu idem na wc aj 6-7 x s citim akoby mi vkuse mlatila do mechura,ano je to neprijrmne🙈 tiez uzivam progestanelle a magnezko... a odledy si sa zacala otvarat?

autor
6. sep 2021

@miskamicha pri poslednej poradni mi to oznámil to som bola 4.9.

miskamicha
6. sep 2021

A mala si nejake tazkosti? Ja mam dlhodobo take akoby pichanie v oblasti hradze

autor
6. sep 2021

@miskamicha ako myslíš hrádze? Lebo trochu nechápem, mala som jemne pichanie zo spodu akoby zvonku do krčka, jemne krce a pichanie do bokov bruška.

miskamicha
6. sep 2021

Neviem to ani identifikovat ale take "pichanie" mpzno akoby krcok a konecnik.. 2x-3x denne... asi je to potom "normalne". Drzim palce nech Vam vsetko dobre dopadne🥰😊

autor
7. sep 2021

@miskamicha áno mávala som aj to, a držím palce aj tebe miska ♥️🙏

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. sep 2021

@zazvorka87 jeej ďakujeme ♥️🙏

miskamicha
7. sep 2021

Ďakujem❤🙏🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre