Depresívne nálady v 29. týždni

4. aug 2023

Ahojte som v 29 týždni a mám depresívne nálady nikam sa mi nechce len ležím je mi do plaču od partnera žiadna opora.je tu nejaká na tom podobne?

julish
4. aug 2023

Mala som to tiež, vyhľadaj odbornú pomoc, taká tá tzv. popôrodná depresia prichádza už v tehotenstve

tamta
4. aug 2023

Nemusí to byť nevyhnutne poporodna depresia.. Som v 27tt a tiez posledný týždeň mi je viac do plaču ako do smiechu a nic sa mi nechce, citim sa osamelo... Beriem to tak, ze je to faza z tehu hormónov...

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunshine_18
4. aug 2023

To bude tym hnusnym pocasim vonku .. tes sa na babatko ❤️

zuza265
4. aug 2023

A keby si sa zverila aspon kamaratke, mamine, sestre, … komukolvek blizkemu? Ak je to dlhodobe, nechces to riesit odborne? Alebo myslis, ze ta to az tak nezasahuje? Mojim cielom ta nie je vystrasit♥️ len akoby aby po porode s nalozou hormonov neprislo este tazsie obdobie. Aby si vedela, ak nahodou, co s tym🤗

autor
4. aug 2023

@tamta a tvoj partner to ako berie? U nas sa radšej zavrie a hľadí na bednu mi to príde že ho to moc ani nezaujíma ako sa cítim

doriiis
4. aug 2023

Výsledky štítnej žľazy máte v poriadku?Ja som sa takto cítila kvôli štítnej zlaze

autor
4. aug 2023

@doriiis v poriadku bola som v Ľubovni na vyšetrení ale beriem aj jodaqua

tamta
4. aug 2023

Môj manžel je pri mne, ked ho potrebujem a pomaha mi vo všetkom maximálne, ako sa da... Niekedy s hundranim (dokonalý samozrejme nie je) ale snaží sa a robí, co je v jeho možnostiach... 🙂
Vieš, od chlapa nemôžeš čakať, ze ti bude čítať myšlienky a nejak aktívne sa zaujímať o tvoje city a pocity (ano, su aj takí dokonali jedinci, ale nie všetci). Cize ak si smutná, potrebuješ ho, čokoľvek, tak príď za nim, povedz mu to. Obijmi ho. Daj mu pusu. Povedz, ak od neho niečo potrebuješ.. Choďte sa prejsť.. Ked bude babo na svete, chvíľu potrvá, kym budete mat čas jeden na druhého... Drzim palce ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre