Cysta na hlavičke

klarkajozko
19. jan 2024

Ahojte baby som tehotná som 20 týždňy včera som bola na sono morfonologia a bábätku zistili že je celkom zdravý len mu našli na hlavičku cystu pán dochtor mi povedal že sa nemusím obávať že mám prísť 25tt, sa ukazať zas a sa to zas skontroluje a že sa nemám stresovať že to nič nie je vie má niekto upokojiť aspoň trošku teraz by som sa nemala ani stresovať ale neviem si poradiť bojím sa veľmi 😑

mondolina
19. jan 2024

@klarkajozko
neboj bude to v poriadku. aj moje bábätko malo na sone cystu, jedná sa o mozgovomiešny mok ktorý sa postupne vstrebe.
po pôrode mu hlavičku kontrolovali a bolo všetko ok.
neboj sa 💋

klarkajozko
autor
19. jan 2024

@mondolina jooj ďakujem za takú upokojúcu správu od včera som taka inde myšlienkami ďakujem veľmi pekne v kolkatych týždňoch ty povedali že bábätku zmizla ta cysta ?

anjelicek26
19. jan 2024

@klarkajozko moja mala dve velke cysty na sone v mozgu... aj po narodeni... po 6 mesiacoch sa vstrebali, boli sme na kontrolne sono a uz tam nebolo nic... vraj je to velmi caste, ze netreba panikarit.

klarkajozko
autor
19. jan 2024

@anjelicek26 dúfajme že to tak je a netreba panikáriť ale vieš každá matka sa boji o svoje dieťa 😑 a ďakujem za správu moja ❤️

milka1988
19. jan 2024

@klarkajozko aj moj to mal ze to je bežné ;)

klarkajozko
autor
19. jan 2024

@milka1988 to isté mi povedal dochtor že to je bežné a sa nemusím báť 😑 a stratilo sa to tvojmu dieťatku či ?

martaatram
19. jan 2024

Toto ako keby som ja pisala presne toto iste mal maly dokonca na oboch stranach ..stresovala som aj napriek tomu ze povedal ze to ma kazde druhe dieta a tak aj bolo na ďalšom sone uz nemal 🥰🙏🏻vstrebalo sa to

milka1988
19. jan 2024

@klarkajozko ani po pôrode sa urobilo kontrolne sono

klarkajozko
autor
19. jan 2024

@martaatram ďakujem za správu moja dúfam a modlím sa Bohu aby sa to vstrebalo aj mojej malej nenarodenej princezne ❤️🙏

klarkajozko
autor
19. jan 2024

Ďakujem všetkym za reakcie som trošku pokojnekšia a modlím sa stále aby sa to vstrebalo ďakujem ešte raz že sú tu také dobré mamičky a vedia pochopiť moju
obavaanost a strach 😑❤️🙏

martaatram
19. jan 2024

@klarkajozko vstrebeeee urcite len sa nestresuj to jej robi este horsie … vela som si o tom počítala a naozaj kazdemu sa to vstrebalo a ak nie tak po narodeni …

hradnapani
19. jan 2024

naozaj nestresuj. Niekomu najdu este pocas tehotenstva, niektorym babatkam to najdu az po narodeni, ale obvykle sa vstrebe do par tyzdnov, len sa to proste sleduje. Moj mal po narodeni, ale v troch mesiacoch uz bola prec.

klarkajozko
autor
19. jan 2024

@hradnapani ďakujem moja som pokojnešia ❤️

mondolina
19. jan 2024

@klarkajozko
v 18 tt mu to zistili a kontrola bola až po pôrode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre