Covid v tehotenstve - príznaky

3. nov 2020

Ahojte je tu nejaká žena ktorá prekonala Covid v tehotenstve? Mali ste príznaky? Alebo nie? Bolo všetko ok? Popr bábätko po narodení bolo v poriadku?

shee11
4. nov 2020

Blogerka Erika Mokrý písala o svojej skúsenosti s covid v tehotenstve, bábo sa ešte nenarodilo. Kukni taktrochainak.sk alebo na indtagrame #tak_trocha_inak

autor
4. nov 2020

@shee11 ďakujem krásne popozeram 🙂

martina671992
6. nov 2020

Ahoj u mna boli priznaky zvysena teplota, bolesti svalov a klbov, neskutocna bolest hlavy a oci, upchaty nos a nakoniec sa objavila strata cuchu a chuti. Priznaky u mna postupovali velmi rychlo ale bol to mierny priebeh manzel bol natom horsie aj ked sportuje co sa o mne neda povedat plus aj pred tehotenstvom som trpela obezitou, poruchou stitnej zlazy a pribudla tehotenska cukrovka. Aky to ma vplyv na babetko posudit neviem nakolko som teraz v 35tt ale dufam, ze ho to nijak neovplyvnilo.

autor
7. nov 2020

@martina671992 ďakujem, držím palce nech je všetko v poriadku a prajem čo najlepší pôrod 🙂

24radka
10. nov 2020

Tiez som ho mala .. priznaky strata cuchu a chuti a nos mam upchaty doteraz som v 37tt dufam ze to zmizne do porodu ...

hruska91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaelabuzova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre