Covid v 17. týždni

tina96
9. sep 2024

Dnes mi vysiel slabo pozitivny covid test je to nebezpecne? Mam horucky do 38/01 a vzdy klesne dole Paracetamol nemozem mam alergiu bola som dnes aj u zenskej povedala ze s babom je vsetko v poriadku a predpisala mi magnezium

mikitilik29
9. sep 2024

@tina96 to ešte existuje covid???

evkakorcek
9. sep 2024

@mikitilik29 aj ja mám teraz covid

mariska1989
9. sep 2024

Tak snáď na toto ti má ženská čo to povedať ako čo si dať až nemáš teploty ktoré v tehu niesu ok . Aktuálne ale covid je skôr ako taká viac chrípka nič iné

tinalia
9. sep 2024

Dieta bude v poriadku, kopec zien malo v tehotenstve covid a maju zdrave deti, ja som jednou z nich 😉

vanilkovazmrzka
9. sep 2024

@mikitilik29 to je ako keby si sa cudovala ze este existuje chripka

anjelicek26
9. sep 2024

@mikitilik29 teraz je vela chorych, ako kazdu jesen, ked sa deti vratia do skolok a do skol... takze samozrejme aj covid sa zasa toci... ziadna novinka... to tu uz bude stale...

tina96
autor
9. sep 2024

@tinalia ďakujem upokojil ma tento komentar 🍀

tina96
autor
9. sep 2024

@evkakorcek to mi je luto

tina96
autor
9. sep 2024

@mariska1989 no momentalne nemam horucku mala som 38/1 paralen nemozem kvoli alergii ale len som chcela vediet ci prekonala niektora covid a bolo vsetko ok 🍀

jaass
9. sep 2024

@tina96 bude dobre. Ten bludný vymyslený covid je len a len chrípka. Len niekto “mudry” sem prišiel, zastrasil ľudí, ti sa dali ‘chúďatká’ poockovat, teraz majú z toho psychické, kardio, neuro problémy atd,atd, dávaj si mg, veľa tekutín a oddychu 🙂 držte sa 🙂

nikola5803
9. sep 2024

@tinalia ja týždeň pred pôrodom som mala zo starším synom vysoké teploty a sme našťastie vsetcia traja zdravý a jediný manžel zdravý bol...

tina96
autor
9. sep 2024

@jaass dakujem...Tak mam ten isty nazor na covid ale ja sa aj chripky bojím čakám svoje prve babo vytuzene 🍀tak som sa nalakala

tina96
autor
9. sep 2024

@nikola5803 to ma tesi 🍀

jaass
9. sep 2024

@tina96 všetko bude dobre 🙏 babatko sa ma dobre 🙂 hlavne aby si ty vyzdravela čo najskôr 💙 myslím na vás 🙂

tina96
autor
9. sep 2024

@jaass Dakujem pekne ste velmi mila❤️🍀

lizatko1009
9. sep 2024

Otazka: s covidom si bola u "zenskej"?

micusa2222
10. sep 2024

@mikitilik29 ano a bohužiaľ bude...možno inak zmutovaný...

luteam
10. sep 2024

@tina96 neboj sa ja som mala v oboch tehotenatvach kovid a babatka boli v poriadku

diewcatqoo
10. sep 2024

Bude to ok, hlavne nestresuj. Pocas nedavneho tehotenstva som mala 2x covid, chripku, crevnu virozu, anginu, zapal dutin a este aj starsie dieta doma s kiahnami.
Btw, u nas bola chripka horsia nez covid. Ak niekto pise, ze covid je "len" chripka.

olivia_c
10. sep 2024

@tina96 mala som na prelome 11/12 tt, so 40 teplotami, dlho som taka chora nebola, sice som mojla paralen 500 kazde 4 hodiny uzivat, tak to preslo po par dnoch, mala je uplne OK. Znizuj si tu teplotu zabalmi, ak mas aj hrdlo, nos v keli - su fajn lieciva, co mozu aj tehotne.

tina96
autor
10. sep 2024

@lizatko1009 nie bola som lebo ma pobolievalo pod bruchom casto a neskor vecer som zistila ze mam covid

tina96
autor
10. sep 2024

@luteam to ma tesi ja uz sa citim dnes lepsie horucky nemam ani bolesti 🍀

luteam
10. sep 2024

@tina96 super drzim palce 😊

lucia147852
10. sep 2024

Nič babu nebude. Lez, oddychuj, čaj… ja som bola v tehu chorá 6 týždňov a nie a nie sa toho zbaviť. Už mi dávali lieky čo by sa ani nemali, lebo že choroba je pre babo horšia. Covid bol u mňa nič oproti tejto chronte. Mala je zdravá. Už ma rok.

tina96
autor
10. sep 2024

@luteam vdaka

tina96
autor
10. sep 2024

@lucia147852 to ma tesi ze mala je zdrava ja sa citim dnes uz lepsie 🍀

evkakorcek
10. sep 2024

@tina96 chvalabohu, že ti je lepšie. Aj mne sa dnes akosi zázrakom uľavilo ☺️

tina96
autor
10. sep 2024

@evkakorcek to som rada strasne ma trapi ze nemozem paralen a dokonca som alergicka aj na citron takze aj na magnezium si musim davat pozor lebo skoro vsade je zitronova aroma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre