Covid v 13. týždni

16. feb 2021

Ahojte. Potrebujem trošku povzbudiť. Mam covid a začínam 13 tt. Zatiaľ horúčky nie sú, len jeden deň zvýšená teplota na 37,5 a bolest krížov potom už len príznaky nadchy od soboty. Mali ste niektorá covid v tehotenstve? Bojim sa o malé v brušku.

dmk_1
16. feb 2021

Drzim prsty, nech ste v poriadku. Dnes v novinach pisali, ze vacsina tehotnych mala lahky priebeh. Len sa snaz byt co najviac v klude a bez stresu💓

ladyelsa87
16. feb 2021

Mala som v 6.mesiaci, trochu zvýšenú teplotu a dusivy kašeľ, pichalo ma na pluchach trochu...obaja sme zdraví 🙂 psychika robí veľa, daj si paralen 500, ten môžeš aj v tehotenstve a veľa veľa tekutín. Bude dobre 👍

zlatica99
16. feb 2021

Treba myslieť v dobrom, je to všetko o hlave a verím tomu, že budeš mať ľahké príznaky a budete v poriadku obidvaja!

dzulik_
16. feb 2021

Držím ti palce 🍀 ja mám teraz, som 20tt. Dr mi kázala len vitamín C a od bolesti hlavy Paralen. Mňa len bolela hlava a nemám chuť a čuch. Hlavne sa nestresuj, oddychuj, bude dobre 😉

autor
16. feb 2021

@dzulik_
@zlatica99
@ladyelsa87
@dmk_1
Zlaté ste baby, ďakujem, ťažko sa myslí pozitívne, keď som aj na rizikovom, kvôli špineniu a krvacaniu. Mam femibion, a jem kopu ovocia, verím ze sa to nezhorsi. ❤️

mima173
16. feb 2021

Ja som mala Covid pred cca 3 týždňami, ale mala som šťastie obišlo ma to len s 2 dňovým soplíkom 🙏 Hlavne veľa oddychuj, veľa tekutín, vitamínov a hlavne žiaden stres 🙂

danielkova
17. feb 2021

Ahojte, môžete aj mne poradiť niekto prosím?V nedeľu sme boli na testovaní priateľ pozitívny ja negatívna .Hneď v pondelok riešil všetko čo treba,karanténa do 28.2.2021. Až dnes mal horúčku zobral paralen a zišlo to odvtedy žiadna horúčka. Čuch aj chuť má,citi sa slabo iné príznaky nemá. Ja sa cítim v poriadku, dúfam že to aj tak zostane, som teraz v 11tt termín k doktorovi mám 24 feb. Ako ste to riešili s doktorom? Volali ste hneď či až pred termínom návštevy doktora?

sonetta
17. feb 2021

Aj ja mam pravdepodobne. Včera mi začali príznaky. Na pcr test nás objednali s dcérou až na 11.ty deň. Partner od soboty pozit. Som v 29tt.zvysena teplota, skriabanie v krku, kašeľ, nádcha. Najhoršia je bolesť hlavy. Keby nie som tehu, buchnem si brufen. Takto si dávam iba studený obklad na čelo,lebo paralen, ktorý môžeme, mi je zbytočné si dávať keďže viem, že na bolesť hlavy mi nepomôže. Partner má ľahký priebeh, 1 deň zimnica, na druhý teplota a už iba nachladnutie,mierny kasel. Dúfam, že aj ja to budem mat tak.
Vela síl!

sonetta
17. feb 2021

@danielkova ja som volala hneď, nakoľko 22.2.som mala ísť na krv a to idem zrovna na test. Do 27.2.by som mala byt v karanténe. Ty si aj tak v karanténe, takže neviem, či ťa lekár vezme. Radšej mu určite zavolaj.

danielkova
17. feb 2021

@sonetta ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre