Covid a tehotenstvo

10. sep 2024

Ahojte,dnes som si robila covid test a vyšiel pozitívny zatiaľ mam len teploty a upchaty nos, lenže som tehotná nemám to ešte potvrdene od doktorky až v pondelok tam idem ale test je pozitívny,myslite si ze bude všetko okej?😕 alebo je možné že ukáže pozitivitu aj pri obyčajnej chrípke? Momentálne sa strašne bojím keďže to babo veľmi chceme...

lenka098123
10. sep 2024

Ja mám to isté, držme si palce ❤️

stellarstar
10. sep 2024

Urob si covid/chrípka test, či bude všetko na to ti ani dr nedá odpoveď. Skoré uzdravenie

autor
10. sep 2024

@lenka098123 Držím palčeky 🩷

smajliica
10. sep 2024

Ja som mala covid v 5-6 týždni, týždeň horúčky a úplne som bola KO a všetko vyzerá ok. Držím palce

autor
10. sep 2024

@smajliica ďakujem krásne, napodobne prajem veľa zdravia 🫶

mimi852021
12. sep 2024

Mne dnes gyn povedal, lebo som prišla prechladnutia k nemu že keď nabehne horúčka že hneď volať obvodnej. A nebat sa antibiotík. Že pomôžu hneď je to lepšie ako keby sa to malo ťahať dlhodobo. Je to menšie zlo zevraj

maduke
17. sep 2024

Nechcem sirit paniku, ale ja som dostala Covid pocas tehotenstva, na zaciatku asi v 9. tyzdni a som potratila. Mala som ist akurát k lekarovi na potvrdenie tehotenstva, no uz nebolo co potvrdzovat.... Skoncila som v nemocnici, kde ma skontrolovali, ci vsetko vyslo von a ci nie je potrebna kyretaz...nastastie nebola potrebna.... O pol roka som znova otehotnela a bez problemov aj donosila a porodila zdrave babo ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre