Covid a nádcha v 30. týždni

22. mar 2023

Ahojte. Momentalne zacinam 30tt. Na teplotu mi zabera nastastie paralen, lenze ta nadcha je neskutocna. Uz ma zacinaju boliet aj dutiny, oci. Zeny, mozem si dat normalny sprej do nosa? Skusila som ho raz(muconasal) a zabral mi jedine ten a normalne som vedela fungovat. Viem, ze su spreje do nosa v tehotenstve tabu, ale tie kadejake morske vody a specialne spreje pre tehotne mi nezaberaju. Moj gynekolog ma samozrejme dovolenku😏 dakujem

moin2009
22. mar 2023

Ak ma gyn dovolenku vklude to ries s obvodnym lekarom, ja som si aspon na noc davala normalny sprej aby som sa vyspala a cez den som sa snazila vydrzat. Pripadne som sa nadparovala vincentkou

sofia1979
22. mar 2023

Môžeš občas na noc kľudne

kik2022
22. mar 2023

Ja som si na noc tiež dala normálny sprej, lebo morská soľ alebo nejaké prírodné bylinkové mi absolútne nezabrali. Myslím si, že keď si to dáš len pár dní (nie viac ako 7), tak by to nemalo ničomu uškodiť.

nika23t
22. mar 2023

Môžeš si dat sprej do nosa. Ja som si kvôli tehotenskej nádche pri troch deťoch striekala niekoľko mesiacov. Tým nechcem povedať, že to máš robiť tiež, ale si už v 30tt, tak kľudne môžeš. Mne zaberal Nasivin, Ty ak máš overený iný, používaj ho.

ropucha6
22. mar 2023

Mozes…ku koncu som mala uz aj tak tak upchaty nos, ze som si striekat musela, ziadne morske body nepomohli. Tiez muconasal.

lucia147852
22. mar 2023

Samozrejme že si daj sprej normálny. Dieťa potrebuje hlavne kyslík.

aleshka_supermama
22. mar 2023

Ja som si sem tam dala klasický sprej do nosa, ja som hlavne ficala na tej mentolovej tycinke hapči.

autor
22. mar 2023

Ja som celkovo z upchateho nosa nervozna, neznasam ten pocit🙈 to je pre mna vzdy najhorsie na chorobe, zvladnem kasel, teplotu ale ked nemozem dychat to som nekludna,nervozna,podrazdena😕 ked dycham ustami, neznesiem to sucho potom, aj v noci😒 ja len dufam ze toto nebude dlho trvat🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre