Covid-19 v 7. týždni tehotenstva

18. apr 2022

Ahojte..Chytila som covida bohuzial a som v 7tt. Nemam zatial vazne priznaky ani teplotu..ale bojim sa o bábätko. Jednak sa bojim, ze by som potratila, alebo.ze by malo kvoli covidu nejake vyvinove vady.. prosim, najde sa tu niektora, ktora prekonala v ranom stadiu a ma zdrave bábätko? ďakujem

lenocka8894
18. apr 2022

Ja som prekonala Covis v 3mesiaci a sice som este neporodila ale dietatko je ok. Ja som sa tiez bala a ked som bola na morfologickom 4D sone tak mi doktor povedal ze Covid dietatku neublizi aspon nema taku vedomost. Najhorsie na tom je ze som nemohla ziadne lieky len paralen a vitaminy no dala som to len s cajom a cibulovym sirupom. Dolezita je psychika cize hlavne klud a pit vela tekutin aby nebola vysoka horucka. Drzim palce 🙂

miskamicha
18. apr 2022

ak nie su vysoke horucky tak klud 🙂

smoulingirl
18. apr 2022

Kamoška chytila v 8tt, má teste pred pôrodom a bábo je v poriadku. Držím palce nech máš rýchlo po.

autor
18. apr 2022

ďakujem Vám. Budem sa modliť, nech nemám ťažky priebeh. Chytila som od muža, 1 deň bol slabši, akoby mal trocha chripku a druhy deň bol fit. Dufam, ze to bude aj u mňa takto a hlavne aby sa malemu nic nestalo.

zuzanapoiuztrewq
18. apr 2022

Ja som tiež mala covid v 6.tyzdni a čakám dvojičky a zatiaľ to vyzerá ze sú ok, teraz som v 17., doktorka mi povedala ze sa nemusím báť ze je dobre ze som ho prekonala aj s nimi ze aspoň budú už mať protilátky 😊

autor
19. apr 2022

@zuzanapoiuztrewq ja zatial.nemam ani nejake silne priznaky.. trocha pokasliavam ale nic mi nie je. modlim sa nech je malicke zdrave a nech to nema nanebo dopad

zuzanapoiuztrewq
19. apr 2022

Ja som tiež mala veľmi slabú verziu, len ma trochu bolelo hrdlo, dva dni som mala nádchu a kašeľ a to bolo všetko, neboj bude to dobré 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre