Čo znamenajú bolesti v podbrušku 17. tyždni?

jojuss
18. sep 2011

Ahojte baby som 17 .tyždni a dakedy nie často mam pocit ako keby sa babo tlačilo dole že ho aj citím sem tam ma pichne dole ,nosím volne veci ani neprehanam s ničím ,pri prvom tehotenstve som to nemala ,boli ma aj pri sedení že ma pri prudkom zdvihnutí pichne dole v krížoch (tkz.trtač)brucho si citím velmi napäte tvrde 😢 idem 28 doktorke ale bojím sa ,lebo to sem tam prejde 😒

zewa11
19. sep 2011

@jojuss Ahoj,tak ja som mala toto od začiatku tehu,nič som neriešila aj som to síce spomenula dr.ale vždy povedal,že je na sone všetko OK.Až som začala v 11týždni v práci krvácať ☹ a to ma deń predtým bolelo brucho veľmi ako na menzes aj ma pichalo dolu.Skončila som v nemocke a odvtedy som bola na PN s diagnózou hroziaci potrat.Teraz som už na MD,ale stáááááááále mám problémi s tvrdnutím bruška a tlakmi v bruchu......a všetko čo len môže byť a to mi pri prvom nič nebolo.Mne to vtedy dr.neriešil,neviem či to bolo veľmi skoro a preto to bral tak,že ak sa to neudrží v začiatku,potom to bude oveľa ťažšie.....?????????Neviem,ale keby to je teraz tak to riešim radikálnejšie,určite bež k dr.a nečakaj,už máš toho dosť za sebou,mne pomohli infúzky aspoň do 20tt to v nemocke brali tak,že potom to už býva lepšie,len vidržať aspoń do toho 20tt.Držím palce 😉

jojuss
autor
20. sep 2011

@zewa11 Ahojky 🙂 no bola som u doktorky a povedala že je všetko poriadku že niesom ani otvorena nič,totišto mal problemi so stolicov ževraj to je stoho ale fakt ma dakedy pichne od spodu a pri namahani viac chodení a upratovaní pobolieva spodok bruška 😒

marush
20. sep 2011

Ahojte, ja som teraz v 14+3tt a mam rovnaky problem, pomaly nemozem ani sediet, pri chodeni ma to boli, moj doktor ma dovolenku, tak zajtra idem zastupujucemu. Nekrvacam, ale som z toho nervozna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre