Čo znamená, keď je viac plodovej vody?

janka9800
Včera o 14:04

Ahojte chcela by som sa opýtať mali ste niektorá viac plodovej vody? A co to znamenalo

cookie29
Včera o 14:16

Nic. Zalezi aj v akom si stadiu. Ja som mala pri oboch tehu dost plodovky a vsetko v poriadku, ziadne extra vysetrenia a pod neboli.

veklipo
Včera o 15:02

Ja som mala od 6 mesiaca vyrazne viac plodovej vody. Robili mi velmi dokladne vysetrenia babatka, ci nie je problem tam. Nastastie nebol. Od 8 mesiaca som bola na rizikovom, lebo mi hrozil predcasny porod. Inak nic. Nakoniec som prenasala.

lejduska
Včera o 15:45

@janka9800 áno, zistili mi to až v porodnici na poradni, mala som vkuse napnuté brucho. Bolo mi vysvetlenie, že ak by mi voda odtiekla doma,treba ihneď utekať do porodnice. Inac problémy nastastie neboli

janka9800
autor
Včera o 15:55

@lejduska no presne aj ja mam také napnuté brucho len som vela citala ze to môže byť aj vada bábätka

jomarch
Včera o 19:14

ja mam hranicne zvysene mnozstvo, iba sa mi to sleduje, odkedy na to prisli. porobili mi vsetky mozne testy, ale na pricinu sa neprislo. nie vzdy za tym musi byt nejaka vada, tak mi vysvetlil doktor. drzim palce ✊🏽✊🏽

janka9800
autor
Včera o 20:14

@jomarch a koľko ste mali ? Ja mam 8.1

jomarch
Včera o 20:43

@janka9800 tu hodnotu? Fuu musela by som to pozroet v papieroch 🙈🙈 viem ze ked sa scitali tie kvadranty tak to vychadzalo ako hranicne zvysene. ja som teraz uz 39tt, sleduju ma od 27tt ak sa nemylim. stale sa to udrziavalo plus minus rovnako na tej hranicnej hodnote. mne robili kvoli tomu testy na virusy, bola som opakovane na OGTT a dokladnejsie skumali babo na poradniach. posledne poradne uz dr. riesil len tu vodu, ze mnozstvo sa nemeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre