Čo vám pomáhalo na nespavosť v tehotenstve?

8. sep 2022

Ahojte, čo vám pomáhalo na nespavosť v tehotenstve? Som v 3. Trimestri a každú noc sa budím presne o 2 a už nemôžem zaspať. Ďakujem za rady

babovka2321
8. sep 2022

Mne pomohlo az porodit 🙈 na velmi vela veci.

ivangeline
8. sep 2022

Nic.

lucaren
8. sep 2022

Sme v tom v viacere😭

laura164
8. sep 2022

Spat cez deň 😄

martakar
8. sep 2022

Ja by som zas aj spala, kebyže nemusím každú chvíľu na WC 🙈 No už len 2 mesiace a potom sa nevyspím už ani toľko haha 😅

kitycat
8. sep 2022

Ja to mam okolo 4h rannej... Iba cakam kym zase nezaberiem, precitam si internet.. ☺️

bolarazjedna
8. sep 2022

Ja som to mala od 1.trimestra. Napriek únave som 2 hodiny nedokázala zaspať, potom zas v noci som sa zobudila a zase 2 hodiny hore. No strašné. Najhoršie bolo, keď som sa po 2 hodinách spánku sa zobudila o polnoci a potom som nezaspala az do rána.... Nič mi nepomohlo, len si ľahnúť ráno alebo poobede, keď sa mi dalo spať.
A teraz má drobec 2 mesiace a už 3 dni som nevyspatá, no nie kvôli nemu, ale zas ta nespavosť.... On spinkal 9 hodín v noci a ja 4 🤣🤣🤣

veronka523
8. sep 2022

Ďalšie tri deti ;) ale pri prvom tehotenstve som mala presne to isté. Teraz má tretí len necelý rok, už som 21+3 a spím ako bábätko, kým teda spí on, ale on sa budí aj 5x za noc ;)

simonkazga
8. sep 2022

Nič 😶‍🌫️

denkanr
8. sep 2022

Ja včera od piatej hore, dnes od tretej 😵🙈 mne už len lopatou po hlave a spim hneď 😅🙉

minilla
8. sep 2022

Nic, len vydrzat. Drzalo ma to este aj 8 mesiacov po porode 🤪. Dcerka v posteli spokojne odfukovala celu noc bez zobudenia a ja oci roztvorene dokoran pravidelne od 3:00 do 5:00 🙈. Preslo to same 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre