Čo pomôže na pálenie záhy?

ingrida1127
22. sep 2021

Dobrý večer,poraďte mi prosím🙏 čo je dobré na pálenie záhy🔥🔥🔥🔥ďakujem.

nikpa
22. sep 2021

@ingrida1127 počas tehu ma tak pálila záha že sa to už nedalo vydržať. Po konzultácii s gastroenterológom a gynekológom som dostala nolpazu 40mg / 1krat denne, inak by sme asi obidvaja umreli od hladu, nemohla som nič zjesť. Asi po 3 týždňoch užívania sa to upravilo tak, že som ju úplne vysadila.

lucikim
22. sep 2021

@ingrida1127 mne pomahal melon alebo nesolene oriesky. Mozes skusit fatru, mlieko, zelene jablko. Kazdemu ine. Niekomu len lieky.

00momo
22. sep 2021

Štipku sody bikarbóny a zapit duskom vody

martinka13
22. sep 2021

Nesolene mandle

lamive
23. sep 2021

Ahoj, mne doktor radil zázvor a úplne najviac a najrýchlejšie mi zaberú mandle.

kevi1
23. sep 2021

nalacno si dat sodu bikarbonu, stavu s citrona a teplu vodu. Vypit. je to hnusne, ale mne sa to ukazalo ucinnejsie jak omeprazol, z ktoreho je mi strasne tazko na zaludok a zaha ma aj tak pali..

kitta
23. sep 2021

mamdle a bystrinka

stanulienkat
23. sep 2021

Vygoogli potraviny, ktore su nevhodne pri paleni zahy. Mentol,kava,cokolada,mak,alkohol,mastne.....

malinoismum
23. sep 2021

Lyžička horčice 👍🏼💜

anne_mary2
23. sep 2021

@ingrida1127 ja ficim na fatre, bystrinke, sode bikarbone, sem tam gaviscon alebo rennie….
mne take ze mandle mlieko atd nerobili nic, aj toto pomoze tak na hodinu.. v noci 3 vankuse do polosedu a cakam rano 🤪

maris5
23. sep 2021

@ingrida1127 otazka je ci si tehotna? Aj si tehotna baby hore ti dobre poradili. Ak nie si tehotna a trapi ta to dlhodobo odporucam vyhladat lekara. Kyselina v pazeraku nema co robit, doktor ta vysetri, zisti preco sa ti to deje a nasadi liecbu.

ingrida1127
autor
23. sep 2021

@maris5 áno som tehotná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre