Čo pomáha na nevoľnosť?

zuzulka501
20. jún 2024

Baby pomooooc co pomaha na nevoľnosť? Uz takto nevladzem dom v 8 t a v kuse mi je zle ...je to uz moje druhe tehu a pri malom nepomahalo nic a zatial ani teraz nic castejsie jem co mi chuti pijem colu skusam lizatka zazvorove plus zázvorový sirup ale nic nepomaha.
V prvom tehu som mala torecan čapíky ale tym by som sa chcela vyhnut .

revikat
20. jún 2024

Ahoj, mne pomáhal Antimetil, zázvorový liek, môže sa aj v tehotenstve. A zobkať neochutené Bake Rolls, Tuc krekry a zemiakové chipsy. Držím palce, nech nevoľnosť čím skôr ustúpi 🤞

natalia2007
20. jún 2024

@zuzulka501 mne pomahali zuvacky a cmulanie ladu.Pi vela tekutin!!!!!

evickuska
21. jún 2024

@zuzulka501 mne dal aj degan aj kdeco ale nepomaha tak neuzivam, lizatka nic, vcera som kupila gastronieco z maxu na lepsie travenie, nic moc... studena cola alebo pepsi sem tam trosinka zlepsi ale psycho 😳

evickuska
21. jún 2024

@revikat naozaj pomohlo? ja ked sa napr. napijem este horsie jak keby som nastupila na lod 😳🤦‍♀️

zuzulka501
autor
21. jún 2024

@evickuska aj u mna ked sa napijem cele zle ...pijem len zazvorovy sirup alebo citronovu vodu alebo cocacolu... cocculine mam cmulacie tirz mepomaha velmi ja uz neviem ...jako naco kto toto aj vymyslel v kolkom si t? Ja v 8 dnes mi zacal

revikat
21. jún 2024

@evickuska Antimetil tak na dve hodiny zabral, a tekutiny ako baby píšu, citrónová voda, vychladená cola a ešte aj Fatra, ale to je pre každého individuálne, asi najlepšie nepiť na prázdny žalúdok 🙂 mne sa polepšilo až v šiestom mesiaci 😟

maryetta
21. jún 2024

Pri prvom mi pomohla fatra. Pri druhom hablka. Pri tretom a stvrtom nic. Navyse mi bolo tak komplet cele tehu. Este aj v den porodu.

evickuska
21. jún 2024

@revikat nestras 🙈😢

rebekita45
21. jún 2024

@zuzulka501 jedine Xonvea... pytaj u dr, je na predpis ale zachranila ma, mohla som sa konecne najest, napit a fungovat

evickuska
22. jún 2024

@rebekita45 a uz ti nebolo tak zle?

rebekita45
22. jún 2024

@evickuska nie, hned po prvej alebo druhej tabletke to preslo.. ja som nemohla ani vodu vypit a jedlo ani vidiet.. sice som nevracala, ale o to horsie mi bolo.

evickuska
24. jún 2024

@rebekita45 verim napodobne to mam, len na jedlo pomyslim a mi je zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre