Čo piť v tehotenstve, keď aj z vody mi je nevoľno?

5. apr 2023

Ahojte baby, som 1m tehotna, moje druhe tehotenstvo, ale je mi nevolno cely den. Pred tehotenstvom som pila bezne iba cistu vodu cely den, no teraz mi je z nej tazko. Skusala som aj vodu so sirupom, je to lepsie, ale musim sa hrozne nutit... Nemate nejake tipy, nieco co vam najlepsie chutilo?

cyberk
5. apr 2023

Cola 🙂

dixitka
5. apr 2023

Mne voda s citrónom 🙂

maryetta
5. apr 2023

Celkovo je cista voda tazka. Preto sa ani neodporuca ak je niekomu zle resp tazko na zaludku. Ja som pila povacsine fatru.

h2
5. apr 2023

Tiež radím tú colu, viem, že to nie je práve zdravý nápoj, ale mne ju odporučil gynekológ. A fakt mi pomohla.

haley7897
5. apr 2023

Pre mňa top počas prvých mesiacov 🙈

anjelicek26
5. apr 2023

Voda na prazdny podrazdeny zaludok nie je dobry napad... kludne tu colu, ale slamkou, nech si nedototo zuby...je to len docasny stav, bude lepsie...

ivi175
5. apr 2023

Ahoj, presne poznam tento stav, ja cakam tretie a do tretice to iste ako cez kopirak.
Znesitelnejsia voda je velmi studena, najlepsie z chladnicky. Polievky su este relativne zdrojom tekutin.
Drzim palce nech to netrva dlho.

ikonica
5. apr 2023

Fatra ma zachranila...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ecko80
5. apr 2023

Ahoj, ja som najskor zniesla len zázvorový caj, to som pila denne, neskor som zniesla aj vodu s citrónom

kikulienkadd
5. apr 2023

Ahoj,niekedy som pila len nesýtenú minerálku (Magnesia, Matonni), aj to po lyzickach, tak mi bývalo zle. Hlavne to netreba vzdať a stále sa snažiť piť.

zuzkapap
5. apr 2023

Ja som striedala vodu s citrónom,fatru a colu... Čistu vodu som zniesla až v 17tt 😅 skôr bez šance

jaskolka
5. apr 2023

Jednak studené nápoje - pomarančovy džús, chladná minerálka. Mne osobne ale tiež pomáhalo horúce mlieko, hlavne pri synovi.

titla
5. apr 2023

Cele tehotenstvo som pila Fatru a Colu. Z vody ma napinalo, co bezne pijem cistu vodu, nemam rada ani bublinkove ani sladke napoje.

nelca0510
5. apr 2023

Pepsi. Nepijem sladké vody,ale toto jedine som mohla. Nevoľnosti keď prešli,prešla aj chuť na kolu a teraz voda s citrónom, Max. Vinea.

autor
5. apr 2023

baby dakujeeeeem ste zlate! idem zajtra nakupit vsetky fatry, limonady, magnezie, dzisy, caje, nieco hadam zaberie! ked nie tak budem chlipat polievku cely den 😅

dixitka
5. apr 2023

Ešte mi napadlo, že môžeš skúsiť po troche piť radler - ten pomáhal švagrinej 😁 (len pozor, lebo niektoré obsahujú trochu alkoholu, napr. Birell má 0,3 %, zlatý bažant je ale tuším úplne bez - keď tak mrkni zloženie)

miimss
5. apr 2023

Mne najviac zaberal pomarančový džús s ľadom a cola. Všetko ostané išlo von ... Držím palce aby to po prvom trimestri odznelo✌️

lenusa20
5. apr 2023

Voda a vymačkaný citrón. Čím viac som to pila, tým mi bolo lepšie. Trvalo to asi do 5mesiaca.

denkatn
6. apr 2023

davaj si po lyzickach tu vodu, alebo caj. nepi vacsie mnozstvo, ale male mnozstva casto.

ivankamirka
6. apr 2023

Odstatú vodu

marisella2905
6. apr 2023

U mňa tak isto jediná záchrana cola. Ale tak max. 2 2dcl poháre na deň. Sem tam si dám zlatý bažant 0,0%. Čaj pre tehotné pijem každý deň max. 2 poháre , či jemne perlivú minerálku. Ja som v 10. týždni a od 4. týždňa mám celodenné nevoľnosti a nechutenstvo. Ale vodu v sebe udržím + mám strašné migrény 😭

enoula
6. apr 2023

Zriedeny zazvorovy dzus, stavu, limonadu, shot, caj. Aj dm, aj lidl mava, uz je toho kopec alebo pozri rochester ginger este. A naj bolo ak bolo trochu sody do toho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre