Čo na silnú nádchu v 31 týždni?

4misa8
22. feb 2013

Ahojte tehuľky prosím vás poraďte mi čo na nádchu. Som v 31 tt a hrozne mi hučí v ušiach, tečie z nosa a stále mi slzavejú oči. Už som z toho zúfala, vôbec neviem či môžem už teraz niečo brať alebo musím to len tak pretrpieť.

simca06022011
22. feb 2013

chod k lekarke, ked dostanes zapal stredneho ucha z toho alebo nieco,tak bude neskoro

erulka77
22. feb 2013

Ahoj trpiet nemusis preco sa nezajdes poradit s lelarom

dukokatka
22. feb 2013

treba ist k lekarke alebo lahnut si pod perinu teplycaj a moze sa aj paralen.

zuzuj
22. feb 2013

Ahoj prave mam za tym...tieklo mi z nosa neustale 5 dni...dosmrkala som a znova... AK nemas vysoku teplotu nemusis ist k doktorke.. treba to vsak vyležať...dokladne....saj si kupiť morsku sol do nosa ( napr. MAR) s dexpantenolom, ten zaroven aj sliznicu chrani... Vela tepleho caju, vitamin C, B komplex a pripadne paralen...ak zajtra ešte horšie tak nech ti kupia Bioparox striekaj do nosa aj do hrdla...v tehu sa može a je volno predajny...mne to zabralo a na 3 den už ovela lepsie aspon som dychať mohla...Spi vysoko vankúš pod hlavou aby sople nezatekali.... Hučí ti v ušiach lebo pri soploch je to normal...sople zatekaju do Eustachovej trubice...ja mam pri beznej viroze bolesti uší... Ale pokial by ti z ucha niečo vytekalo, alebo velka bolesť napr. pulzujúca tak rovno na ORL. aj tak by ta tam doktorka poslala...a zbytočne behať do dvoch amb...chytíš ešte niečo horšie... Ja však kedže si tehu by som sa návšteve lekára vyhla, najma kvoli tomu, že pokial nemáš teplotu ide najskor o virozu a možeš tam pochytať všeličo iné....

ewca
22. feb 2013

coryzalia, homeopatikum...mne to pomohlo, na druhy den mi uz bolo o 90% lepsie

luciasveckova
22. feb 2013

CORYZALIA TO TI NEUBLIZI AJ JA SOM TO BRALA

zvedavamt
22. feb 2013

v prvom rade sa prestan zahlienovat kravskym mliekom a vyrobkami z neho / aj nadbytok bielej muky vadi/ aspon do vyliecenia
potrebny je dostatocny prisun tekutin
Ak mas suchy vzduch v izbe, niet divu ze sa nosova soznica zvlhcuje /to ako prevencia dobuducna, nam velmi pomohol ionizator vzduchu/
Ak su sople zelene,je tam uz zapal, mozes pouzit prirodne antibiotika koloidne striebro,alebo tinkturu z Kapucinky
akupresurou uvolnis plny nos,stlacaj body okolo nosa,kym sa neuvolni dychanie
co najmenej sladkeho,cukor oslabuje imunitu
nezaskodi odkyslit telo napr umeoctom,aspon ho budes mat do zasoby,ak by ti to zislo na hrdlo
inak nadcha je vnutorny plač, je to na zamyslenie

filipa
22. feb 2013

ak ti tecie z nosa ako z vodovodneho kohutika a pritom citis, ze ti nadcha drazdi vrchnu peru (stipe), daj si homeopatikum allium cepa 30CH (davkovat mozes po 3 globulky aj v hodinovych intervaloch, kym sa ti ciastocne nepolepsi; ak sa ti to zmierni, interval predlzuj, az kym nadcha nezmizne uplne)... ak je vsak podstatnym prejavom nadchy slzenie/stipanie oci (pocit, akoby ti to islo von cez oci), daj si homeo euphrasia officinalis 30CH (rovnaky postup pri davkovani ako som pisala v pripade allium c.)... musis vsak posudit, co je u teba vyraznejsi prejav, ci to slzenie oci, alebo to tecenie z nosa, pri ktorom dochadza k drazdeniu pery... a navyse, do nosa mozno striekat v kazdom pripade euphorbium compositum, je to homeo spray na uvolnenie nosa a tiez zmiernenie opuchu sliznice... a samozrejme mozes popritom vyskusat aj ostatne rady, ktore ti tu pisu ine maminky... drzim palce, verim, ze nieco urcite pomoze...

misskah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre