Čo beriete, keď vás svrbí koža?

majulikmajka
2. mar 2022

Prosím vás ženy ,čo beriete keď vás svrbí koža?vzdy večer sa neviem doskrabat a dnes to prvýkrát začalo už neskoro poobede keď som si ľahla ,mám fenistil kvapky mozem ich vziať na ukľudnenie ?skusenost niekto ?

ariannazara
2. mar 2022

Ako nechcem ta strašiť ani nič ale moju mamu tak sttasne svrbelo telo a nakoniec jej zistili rakovinu prsníka po operácii a liečbe ju už vôbec nesvrbi a zdá sa mi ze aj Aneta Pariskova raz v jednom článku písala ze ju svrbelo sttasne telo. Tak odbery nejaké sú na mieste. Môže to byť banalita ale aj niečo vážnejšie

mamina0078
2. mar 2022

Nezmenila si kozmetiku? Sprchac, telove mlieko... Alebo teraz keď si trhu nedávaš si nie o proti striam? Aj z toho môže byt reakcia

saxana000
2. mar 2022

Ak si tehotna moze to byt z toho ze sa ti telo nalieva.. Ak nie si skus porozmyslat co.si zmenila v poslednej dobe sprchac mlieko pracie kapsuly avivaz.. Tie svrbive.miesta ked zacnes skriabat vyhodi sa ti zihlavka?. s fenistilom opatrne skus radsej studene obklady..

any_soj
2. mar 2022

@majulikmajka nemáš problém s pečeňou?

iinuska
2. mar 2022

Fenistil neni na dlhodobe uzivanie. Mozno treba odbwr krvi.Moze to byt alergia,hocico....

domiklik
2. mar 2022

@majulikmajka áno fenistil je ôk, ak teda nie si tehotna

marianarem
2. mar 2022

@majulikmajka U mna to bola histaminova intolerancia, preslo to, akonahle som presla na dietu.

azurova99
3. mar 2022

@majulikmajka mňa svrbelo telo pri zlcniki, už keď bolo nedobre

danyelia
3. mar 2022

Ahoj, hádam to u Teba nebude nič vážne, nechcem strašiť, no u mňa bolo svrbenie kože tiež príznakom rakoviny...ale možno to bude aj z vody, vraj je viac chlórovaná, kvôli covidu a lepšej dezinfekcii, koža ma svrbí večer po sprche, aj kamošky, možno fakt z tej vody 🤔

anjelik9993
3. mar 2022

nasa dcera sa tak skrabala a doktorka jej predpísala EXCIPIAL U LIPOLOTIO, odvtedy sa neskrabe a aj preventívne ju večer natieram..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre