Cítite aj vy bolesť alebo napätie v prsiach v tehotenstve?

mimika1973
27. feb 2014

Myslim, tahanie v prsiach, zvacsenie, otazenie, svrbenie, zvacsenie bradaviek a tak...lebo rano akokeby boli makke a hlavne vecer skor napate a bolestive...
Som v 23.tt...
Vase skusenosti, nazory? 🙂

lucka127
27. feb 2014

oo anoo,mne hned narastli o 2 cisla a som v 13-14 tt v kazdom tehu som dala do 6 cisel 6 te bolo pri kojeni,poviem ti ze ked dam vecer dole podprsenku brutalne su tazkeee,mm sa vytesuje tomu to evidentne nevadi ba naopak:D ale premyslam ze mozno sportova podprsenka na noc by pomohla..a aj svrbenie som mala pri tretom drobcovi je to vsetko co opisujes uplne normalne neboj🙂 pripravuju sa na kojenie🙂

sarah27
27. feb 2014

končím 16. tt a prsia mi podrásli asi o pol čísla , ale už tak si pripadám ako nejaká playmate so silikonmi 😀 aj sem-tam bolia, ale nič katastrofálne to nie je 😵

nikush
27. feb 2014

ono to je hlavne, v mojom pripade len ked nosim podprsienku. ked ju dam dole, tak mam pocit, ze sa mi od tela oddelia, su narvate. ked ju nemam je vsetko OK :D..uz len aby som mala take Bcka a podpiru neriesim :D

nataliska1991
27. feb 2014

Ahojte dievcata. Precitala som si uz milion clankov ale predsa mi to neda sa vas nespytat ci ste zazili nieco podobne ..Menstruaciu mi naposledy zacala 18.februara bola normalna 5 dnova .uz pocas nej ma ale akosi zacali svrbiet bradavky a to ma nikdy prsia neboleli/nesvrbeli.pretrvava to doteraz kazdy den zacitim svrbenie bradaviek aj celkovo na hrudy taky tlak .S priatelom sa snazime o babo uz 5 mes. Doteraz nebol naznak ale toto sa mi nejak nepozdava,priatel tvrdi ze som ina,ze sme urcite v tom ale neverim.test som si robila pred tyzdnom ciarku som mala jednu ta druha bola daleko pri oznaceni max . Co vy na to dakujem za odpovede 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre