Cisársky v 31. týždni plus 2 dni

5. júl 2021

Ahojte ženy. Potrebujem povzbudiť. Už nejaký čas som v nemocnici s odtokom vody. Všetky výsledky z krvi som mala doteraz dobré a sono bábätka tiež vždy bolo v poriadku. Ale dnes bol lekár za mnou že sa zápalové parametre veľmi zvýšili a zajtra ráno mi ešte odoberu krv a ak sa to nezníži tak mi musia okamžite prerušiť tehotenstvo cisárskym rezom. Pozeral aj bábätko prietoky a všetko aj mozoček v poriadku aj ostatné krvné vyšetrenia sú dobré až na tie parametre. Je tu niekto kto mal niečo podobné? Ako to dopadlo? Alebo celkovo pôrod v tom týždni? Bojím sa o zdravie bábätka 😔

inga93
5. júl 2021

skus sa spytat v tejto skupine 🙂 drzim palec https://www.modrykonik.sk/group/2007/

nika82
5. júl 2021

pytaj inekcie na dozretie pluc

autor
5. júl 2021

@nika82 tie mi už dali pred 2 týždňami.

barus26
5. júl 2021

nemam skúsenosti ale držím ti palce…. Kamoska rodila v 26tt, maly je zdravý…Neboj všetko bude dobre

kiki68
5. júl 2021

Mas vyhodu v tom, ze sa nedeje nieco uplne necakane. Ale s tym dlhsie rataju a tak to aj cele nastavuju. Cize ak babo dobre rastlo doteraz, tak by to malo byt v poriadku. Moj gyn mi povedal, ze po 30tt ak je porodna vaha ok sa nie je velmi coho bat. Ze toto ma medicina dobre zmaknute. Cize len pozitivne mysliet a bude babo v poriadku

vlucifuk
5. júl 2021

Joj, moji sa síce narodili predčasne, ale boli dvaja, to je iné.Viem si však tie stresy a neistotu predstaviť. Sesterke však tiež v 31.týždni odtiekla plodová voda a spustil sa pôrod, že mala zvýšené zápalové hodnoty. Malý mal takmer 1800g, dýchal sám a je z neho zdravý chlapček. Veľmi držím palce.❤

barb0renka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. júl 2021

Ďakujem vám všetkým 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre