Číry lepivý hlien v hrdle v 27. týždni

ivana6688
26. feb 2019

Ahojte babenky, potrebovala by som sa poradiť. Momentálne som v prebiehajúcom v 27.tt, a ide o to ze už asi cca 4 mesiace mam problém s čírym priesvitný lepivým hlienom (doslova povedané sopeľ), ktorý sa mi nonstop vytvára v hrdle pričom ho musím neustále ale fakt ze neustále vykasliavat alebo doslova ťahať zo seba chrchlanim. Vykašlem ho a opätovne sa mi zas už ťahá nový ktorý musím zas vykašľať a nonstop dookola. Prehltnúť sa nedá lebo by som sa zase dovracala. Mate niektorá s tým skúsenosť? Ďakujem

mijunik
26. feb 2019

@ivana6688 ahoj, mne napadlo len - nepiješ bublinkové nápoje? Mne sa takéto niečo dialo, keď som píjavala sýtené alebo jemne sýtené minerálky.

ivana6688
autor
26. feb 2019

@mijunik ako kedy niekedy pijem ale len fatru inokedy len cista voda, ja normálne zaspím na hodinku aj to spím v sede a sa zobudím že sa dusim, co som tak zahlienena soplom a potom ten všetok hlien musím vykaslat a povypluvat a to nonstop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre