Ciprofloxacin

21. apr 2023

Ahoj zeny 🙂 menzes som mala 19 marca do 26 marca. Nechraneny styk sme mali 1april. V tej dobe som zacala brat zinet atb na mocove cesty od 2 aprila do 6 aprila nezabrali doktorka mi dala cibrofloxacin ten som vybrala z 10 tabliet 5 [beru sa kazdych 12h] 7- 9 april ale bolo mi zle a zacala som spinit. Ano menzes mam vseliaky cakala som ze ho po2 tyzdnom zasa dostanem. Spinenie prestalo menzes som mala dostat 15 aprila. V pondelok 17 som si urobila test 2 ciarky. Isla som do lekarne kupila si 10 testov vsade 2 ciarky 🙂 O babo sme sa snazili 2 roky takze ani nahodou som nepredpokladala, ze sa to podari. Mam strach ako to dopadne. Doktorka sa ma pri predpise pytala nie ste tehotna? Nevedela som ze ano. Mam jednu dcerku chcela by som pre nu sestricku, ale naozaj sa obavam ako do dopadne . K doktorke idem 26 aprila drzte mi prosim prsty 😍

kiki68
21. apr 2023

Ja by som volala lekarke, ze ci teda ok. Vacsinou to je ok, hlavne ked to nie je dlhodobe uzivanie. A mozes checknut aj na embryotox.de mozne ucinky v tehu.

anavixy
21. apr 2023

Ja som presvedcena o tom, ze ak si uzivala atb max 9 dni od nechraneneho styku, z ktoreho vzniklo tehotnestvo, tak sa nie je coho obavat. Pocas prvych dni sa len delia bunky, uhniezďuju sa a zarodok embrya este nie je spojeny s krvnym obehom matky. Druha vec je, ze ak by doslo k poskodeniu v takomto stadiu tehotenstva, embryo by v jeho dosledku odumrelo. Kazdopadne treba to potom povedat gynekologovi, nech robi dosledne utz kontroly. Drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre