Činnost delohy/pohyby miminka v 19tt+3?

brausa
9. jún 2020

Ahoj devcata, tohle je asi uplne hloupa otazka, ale uz mi to tak 2tydny vrta hlavou. Jsem 19tt+3, pred mesicem mi uplne odtekla voda, tak ted bojujem. To ale neni dulezite. Co mne zajima, tak uz cca 2tydny citim pohyby, mozna i dyl. Ale porad se mi na tom neco nezda. Prijde mi to spis jako takove stahy/zaskuby delohy.
Uz mi z toho vseho hrabka a porad cekam, jestli se nerozjede potrat, tak se hodne pozoruju. Ale treba dnes to bylo opravdu intenzivni a dalo by se rict, ze je to treba 5 uplne nebolestivych ”zaskubu” skoro v pravidelnych intervalech po 3-4s.A pak zase nic. Jako, dovedu si predstavit, ze pokud mne ten maly previt zevnitr kopka a jeste tam neni zadna voda, ktera by to tlumila, muze to byt taky nekolik pohybu v nejakem intervalu, ale porad se mi to nejak nepozdava.
Zajimalo by mne, jestli s tim mate nektera zkusenost? Cetla jsem treba o drazdive deloze. Da se cinnost delohy nejak odlisit od pohybu miminka?
Vlastne je to uplne jedno, at je to tak ci tak, nic s tou informaci nenadelam. Ale moc by mne to zajimalo. Diky! <3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre