Cibuľa a med na hrdlo v tehotenstve

10. máj 2024

Ahojte môžem si spraviť doma na hrdlo z cibule med a citrón strašne ma škriabe v hrdle a kašlem trochu a neviem či v tehotenstve sa môže mám doma aj sirup stop kašeľ aj pastilky na cmulanie ale stále má bolí ráno cítim strašne sucho v hrdle a bolestivé ďakujem

pribinak
10. máj 2024

Cibuľa a med ti nijako neublizia. Skôr prečítaj či su ten sirup a pastilky vhodne pre tehotné

autor
10. máj 2024

@pribinak áno to sú vhodné pre tehotné som pitala v lekárňach či sú pre tehotné a povedali mi že áno aj napísané je

kanja24
10. máj 2024

Pozor na pastilky na hrdlo... Veľa z nich obsahuje napr. šalviu a tú by si nemala počas tehotenstva

autor
10. máj 2024

Také som si kupovala ináč v lekárňach mi mne nepredávali pítala som pre tehotné

thirstymonk
10. máj 2024

@kanja24 Prečo? O šalvii som nepočul, len o pamajorane (oregane), že znižuje prietok krvi do placenty, preto sa nemôže v tehotenstve.

really8
10. máj 2024

@kanja24 mne predali truby v tehotenstve v lekarni prave salviove. A ja som ich veselo pojedla lebo sak ma ani nenapadlo to preverovat🙈

danica2711
10. máj 2024

keď ťa nebolí hrdlo, neješ cibuľu, med a citrón? To sú zdravé potraviny, nemôžu ti ublížiť

autor
10. máj 2024

@danica2711 však áno jem ale rota šťava z cibule a medu a citrónu či môžem v tehotenstve

mima1608
10. máj 2024

@autorka, Stop Kašeľ je super. Ten ma v tehu zachránil. A tiež som si doma k nemu robila cibuľovo-medový sirup 🙂

autor
10. máj 2024

@mima1608 áno aj mne pomáha ale trochu ten stop kašeľ a ten medový cibuľový už som si spravila a dala som v chladničke

kanja24
10. máj 2024

@thirstymonk pretože šalvia môže vyvolať potrat...

thirstymonk
10. máj 2024

@kanja24 Okay, ďakujem za info ;) nevedel som

stanulienkat
10. máj 2024

Preco by si nemohla citron a cibulu v tehotenstve???🙄

alenamihal
10. máj 2024

Vykloktaj si hrdlo slanou vodou aspon 3x denne..super pomoze...a ak mas rada citron ,tak pridaj k cibuli a k medu..

jaroe
10. máj 2024

co je zle na cibuli a mede? mne uz sa tu niekedy rozum zastavuje. A podobne otazky pocas dojcenia.

autor
11. máj 2024

@stanulienkat neviem🤦🏼‍♀️ iba sa pýtam ale som už píla po lyzickach

autor
11. máj 2024

@alenamihal vykloktala som už nemôžem cítiť soľ potom mi príde zle 🥴

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre