Čiarka na teste stmavla po krvácaní

1lucinka123
22. jan 2021

Ahojte dievčatá potrebujem poradiť. Minulý týždeň v sobotu som začala krvacat bola som 5tt+5 na pohotovosti mi bolo povedané ze mam čakať ci sa krvácanie rozbehne a dostanem oneskorenú ms alebo sa to udrží. Dnes je to už 6 deň čo krvacam tak som si spravila test že či už hcg kleslo a na teste mam dve silné čiarky. Silnejšie ako na začiatku. Nestretli ste sa stým niekto? Vôbec neviem co to môže znamenať. Ú lekára som ešte nebola mal celý týždeň dovolenku a chcela som počkať kým prestane krvácanie.

1lucinka123
autor
22. jan 2021

Toto sú testy pred

sense
22. jan 2021

Znamená to zrejme že je všetko v poriadku ale môže ist aj o mimomaternicove tehu ... Ale s istotou ti lekar povie... .. Aj ja som krvacala aj v 5tt aj neskôr tuším v 9tt al 10tt už si to presne nepamätám... A dcéra bude mať 8 rokov...keď som bola u lekára dostala som duphaston a ascorutin a nadriadený kkudivy režim...
Inak ja keď som krvacala som šla na pohotovosť, nečakala som... Kým dokrvacam

luccija
22. jan 2021

@1lucinka123 niekedy dlho trva, pokym HCG klesne, ale kludne moze byt, ze plod je tam, alebo mimomaternicove

1lucinka123
autor
22. jan 2021

@sense ja som bola v sobotu na pohotovosti a lekárka povedala ze je to 50 na 50 a treba počkať ako sa to vyvinie. Tak keď som začala silno krvácať brala som to automaticky že je koniec. Preto som sa ani k lekárovi neponáhľala že vydržím kým príde môj z dovolenky. Teraz som ostala zmätená lebo som nečakala že čiarka zo silnie. Mimomaternicove by to nemalo byt lebo na pohotovosti bol vak v maternici ale ešte bez plodu. Vajecniky mi lekárka prezrela a povedala ze tam je všetko v poriadku

1lucinka123
autor
22. jan 2021

@luccija a môže sa stať že najskôr stúpa a až potom začne klesať? Lebo čiarky sú o dosť tmavšie ako pred tým?

sense
22. jan 2021

@1lucinka123 ono 1 trimester je vždy 50 na 50 tak počkaj do pondelka
Ono teraz je to aj tak na prírode... Držím palce nech to dobre dopadne

cookie29
22. jan 2021

moze byt, ze vsetko v poriadku. Ja som krvacala, aj ked trosku neskor, mala som hematom, aj nevysvetlene krvacanie a potom zase hematom... vlastne cely prvy trimester som bola na tom takto... je to na nervy ale bohuzial, treba vydrzat a cakat

deti95060810
22. jan 2021

už som ti písala že som mala 3krát masívne krvácanie, bola som aj v nemocnici a dieťa sa narodilo v termíne... V nedeľu bude mať slečna 15 rokov...
Kľudne môžeš byť tehotná. Kým nevyšetrí lekár čo sa deje, my tu budeme všetky len hádať...😉

1lucinka123
autor
22. jan 2021

Ďakujem za odpovede dievčatá. Pôjdem v pondelok k lekárovi a uvidím ako to všetko dopadne

renata1405
23. jan 2021

Ak si aj nedajboze potratila test ti bude este nejaky cas ukazovat pozitivny vysledok nakolko hcg v krvi hned nevymizne.

mondolina
23. jan 2021

@1lucinka123
Ja som mala zamlknutý potrat a hcg aj tak stúpalo...

tmtm
23. jan 2023

@1lucinka123 Dobrý deň, môžem sa opýtať ako to dopadlo?

1lucinka123
autor
24. jan 2023

@tmtm o bábätko sme prišli. Aj keď čiarky na teste tmavli bol to potrat 😕

tmtm
24. jan 2023

@1lucinka123 Tak to mi je veľmi ľúto 😔.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre